Hyundai Satış Sonrası Hizmetleri, Hayatı Kolaylaştırıyor

 • 7 yıl önce eklendi
 • 1204 defa incelendi
 • Puan : star star 24 incelemede 2,42 puan almıştır.
Hyundai, sunduğu satış sonrası hizmetlerde dijital teknolojiyi ön planda tutup müşterilerinin beklentilerini karşılayarak hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Servis Otomasyon Sistemi, Mobil Servis Uygulaması, Dijital Servis Randevusu, Kapınızdaki Servis, Havalimanındaki Servis ve Opsiyonel Garanti, marka tarafından sunulan hizmetlerden bazıları.

Tüm Türkiye’deki bayi ağında kullanılan “Hyundai Servis Otomasyon Sistemi”, servis sürecinde Hyundai sahiplerinin gerçek zamanlı olarak araçlarının onarım durumunu takip edebilmelerine, hızlı, şeffaf ve güvenilir hizmet alabilmelerine olanak sağlıyor.

Hyundai Assan, araç sahiplerinin ve potansiyel müşterilerinin iletişim bilgileri, kullanım kılavuzları, garanti bilgileri ve çağrı merkezine her zaman ve her yerden kolayca erişimine olanak sağlamak amacıyla geliştirilen ve tamamen ücretsiz bir servis uygulaması olan “Hyundai Mobil Servis Uygulaması” ile de öne çıkıyor. Bu sistem, Android yada iOS işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirilebiliyor. Araç sahipleri ayrıca, Hyundai Yetkili Servisleri’ni ziyaret etmeden önce, randevularını Hyundai Web Sitesi, bayi web sitesi ya da Hyundai Mobil Servis Uygulaması üzerinden alabiliyor. Bu sayede mekanik işçilik ücretlerinde yüzde 10 indirim kazanma fırsatı elde ediyorlar.

Hayatı kolaylaştıran “Hyundai Kapınızdaki Servis” ve “Hyundai Havalimanındaki Servis” programları ise Hyundai müşterilerinin aracını evinden, işyerinden veya seyahat öncesi havalimanından alıp bakım ve onarımını yapıp teslim edilmesini kapsıyor. Seyahat esnasında yaşanan bir arıza durumunda ise Hyundai, Yol Yardım hizmeti ile en hızlı şekilde çözüm için desteğe gidiyor.

Ayrıca, üretim ve satış sonrası süreçlerindeki özgüvenin bir göstergesi olarak müşterilerine otomotiv sektöründe 5 yıl/100.000 Km garanti kapsamını ilk olarak sunmaya başlayan Hyundai, çıtayı daha da yükselterek araç kullanım alışkanlıklarına göre hiçbir ücret farkı almadan, 5 Yıl / 100.000 km standart garanti süresinin yanı sıra 7 Yıl / 80.000 km ve 3 Yıl / Sınırsız km “Opsiyonel Garanti” seçeneklerini sunuyor. Müşteriler kendilerine uygun olan opsiyonu tercih edebiliyorlar.

Hyundai, satış sonrasında sunduğu bu hizmetler ile son 5 yıldır müşteri memnuniyetinde ilk sırada yer alarak müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.


İlgili etiketler : Hyundai, Otomobil, Servis,

Haber Sahibi

Hyundai
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Kasım 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Kasım 2017
 • Trafik

  : 1204

Diğer Hyundai Haberleri

Benzer Haberler