GittiGidiyor Oto Lastik Bulucu ile Aradığınız Latiği Kolayca Buluyorsunuz!

 • 1 yıl önce eklendi
 • 566 defa incelendi
 • Puan : star star star 35 incelemede 3,23 puan almıştır.
Oto Lastik Bulucu ile kullanıcılar araçlarına uygun lastiği çok daha kolay ve hızlı buluyor

Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, online pazaryerleri arasında bir ilke imza attı. Platformun hayata geçirdiği Oto Lastik Bulucu, toplamda 52 marka ve 470 modelden oluşan yaklaşık 13 bin çeşit araç özelinde, kullanıcıların araç lastiği alışverişini artık çok daha kolay ve hızlı yapmasını sağlıyor.

Online pazaryerleri arasında bir ilke imza atan Türkiye'nin öncü e-ticaret sitesi GittiGidiyor, Oto Lastik Bulucu'yu kullanıcılarının hizmetine sundu. Pazaryerleri arasında bir ilk olan Oto Lastik Bulucu sayesinde araç sahipleri araçlarına en uygun lastiği çok daha kolay ve hızlı bulabiliyor.

Oto Lastik Bulucu, internetten araç lastiği satın almak isteyen ancak aracına uygun lastiğin hangisi olduğunu bilmeyen veya aradığı ürünü çok daha rahat bir şekilde bulup hızla satın almak isteyenler için hayatı kolaylaştırıyor. 2011-2018 yılları arasında üretilen, toplamda 52 marka ve 470 modelden oluşan yaklaşık 13 bin çeşit araca uygun lastik çeşidini GittiGidiyor kullanıcılarına sunan uygulama; yaz, kış ve dört mevsim lastikleri olmak üzere toplamda 8 bin çeşit araç lastiğini filtreleyerek listeliyor.

Araca ve lastik ölçülerine göre iki farklı arama seçeneği mevcut
Oto Lastik Bulucu, kullanıcılara “araca göre arama” ve “lastik ölçülerine göre arama” olarak iki ana koldan hizmet veriyor. Araca göre aramada altı farklı filtreleme seçeneği bulunurken, lastik ölçülerine göre aramada dört adım sunuluyor. Araca göre arama yapıldığında aracının lastik ebatlarını bilmeyen ancak marka/model bilgisine sahip olan kullanıcılara araçlarına uygun lastikler gösteriliyor. Lastik ölçüsüne göre arama yapıldığında ise lastik ebatlarını bilen kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde aradıkları araç lastiklerine ulaşmaları sağlanıyor.


İlgili etiketler : Gittigidiyor, Gittigidiyor.com, Lastik Bulucu, Otomobil Lastiği, Lastik,

Haber Sahibi

GittiGidiyor
 • Eklenme Tarihi

  : 18 Ekim 2018
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Kasım 2018
 • Trafik

  : 566

Diğer GittiGidiyor Haberleri

Benzer Haberler