TEB

TEB

Web Adresi : http://www.teb.com.tr

18088 defa ziyaret edildi

İletişim Bilgileri

444 0 666

+9

Swift Kodu TEBUTRIS

TEB Telefon Bankacılığı

telefon bankacılığı

Telefon Bankacılığı 444 0 666

TEB kredi kartı numarası ve şifresi ya da Banka kartı numarası ile 6 haneli TEB Telefon Şubesi şifresiyle kullanılabilen TEB Telefon Bankacılığı şubeye gitmeden her türlü bankacılık işlemlerinin güvenle yapılabilmesini sağlar.

TEB Önce Müşteri Hattı

şikayet hattı

Önce Müşteri Hattı 444 14 66

Haftaiçi hergün 09:00 - 18:00 saatlerinde hizmet veren Önce Müşteri Hattı bankayla ve hizmetleriyle alakalı şikayet ve önerilerin iletilebildiği bir hizmet sunar.
http://www.teb.com.tr/Teb/TebOnceMusteriHatti.aspx

TEB Mobil Bankacılık

mobil bankacılık

İnternet Şubesi https://esube.teb.com.tr/bireysel/Parola.do

TEB şubelerinden yapılan tüm işlemlerin internet üzerinden rahatlıkla yapılabilmesini amaçlar. Ayrıca Cepteteb hizmeti ile wap uyumlu telefonlardan, CeptetebiPhone ile de iPhone' dan mobil bankacılık uygulamasına bağlanılabilir.

SMS Bankacılığı

diğer hizmetler

SMS Bankacılığı

Bakiye bilgisi, kart bilgisi, bonus bilgisi sorgulama, hızlı işlem ile para transferi, kredi kartı borcu ödeme, Cebe TL yükleme, bilyoner.com ödemesi gibi işlemlerin CEPTETEB koduyla 4766’a gönderilmesi yoluyla hizmet veren SMS servisidir.

Alışveriş Rehberi burada bulunan banka detay ve bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Detaylı bilgi için lütfen http://www.teb.com.tr adresini ziyaret ediniz.