Odeabank

Odeabank

Web Adresi : http://www.odeabank.com.tr

7642 defa ziyaret edildi

İletişim Bilgileri

444 8 444

+9

Swift Kodu ODEATRIS

Odeabank Kredi Kartları

  • Bank'O Card

    Bank'O Card

    Bank'O Card, yurtiçi ve yurtdışında peşin alışverişlerde kullanılan, internette güvenli alışveriş im

  • Bank'O Card Axess

    Bank'O Card Axess

    Bank’O Card Axess tüm özelliklerinin yanı sıra, kontrollü kredi kartı kullanımını destekleyen, müşte

Odeabank Telefon Bankacılığı

telefon bankacılığı

iletişim Merkezi 444 8 444

Dünyanın her yerinden 444 8 444 Odeabank Çağrı Merkezi’ni arayarak bankacılık hizmetlerinden istediğiniz an, dilediğiniz yerden yararlanabilirsiniz. Odeabank Çağrı Merkezi’ni kullanmak için Çağrı Merkezi’ne özel şifre almanız da gerekmez. Kart numarası ve şifreniz ile, veya kimlik bilgileri ve güvenlik sorularına doğru yanıt vererek işlem yapabilirsiniz.

Odeabank Mobil Bankacılık

mobil bankacılık

İnternet Bankacılığı http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/direkt-bankacilik/internet-bankaciligi/Sayfalar/default.aspx#

Odeabank İnternet Bankacılığı ile dilediğiniz zaman, internet erişimi olan her yerde, kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Odeabank İnternet Bankacılığı ile yapacağınız tüm işlemler ücretsizdir. Odeabank İnternet Bankacılığı şifrenizi şubelerimizden, çağrı merkezinden, ATM'lerimizden veya Odeabank kartınız ile internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Odeabank İnternet Bankacılığı'nda Kişisel Menüm alanı ile istediğiniz işlemlere kolayca erişmeniz de mümkündür. Eklemek istediğiniz işlem sayfasındayken sayfanın sağ üst köşesindeki + ikonu ile bu işlemi "Kişisel Menüm"e ekleyebilirsiniz.

Alışveriş Rehberi burada bulunan banka detay ve bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Detaylı bilgi için lütfen http://www.odeabank.com.tr adresini ziyaret ediniz.