Ana Sayfa » AVM » Siirt » Siirt Park Alışveriş Merkezi

Siirt Park Alışveriş Merkezi

 • 1 yıl önce eklendi
 • 1300 defa incelendi
Siirt Park Alışveriş Merkezi

Siirt Park Alışveriş Merkezi


Türkiye’nin önde gelen mağazalarının yer aldığı Siirt Park AVM, Üçyol A.Ş’nin yatırımcısı olduğu Siirt’te hizmete girmesiyle birlikte Siirtlilerin rahatça zaman geçirip, alışveriş yapabilecekleri yepyeni bir mekan olmayı hedefliyor.

Siirt Park AVM, düzenleme ve restorasyon çalışmaları kapsamında tamamen yenilendi. 3 katlı ve 15 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan projede Siirtlilere hizmet verecek bazı marka mağazalar ise şunlardır: Mavi, US Polo, Boyner Outlet, LC Waikiki, Kiğılı, D’S Damat, Flo, Karaca Home, Migros, Burger King, Popeyes, Alaçatı Muhallebicisi, Sbarro, Tavuk Dünyası, Kimlik&Paulmark, Armine, Karaer, Euromoda, Said Efendi, Big People’s, Usta Pideci, Simit Sarayı, Yalınayak, Karaca Home, Alvina… Ayrıca ebebek, bölgenin en büyük mağazasını Siirt Park AVM’de açıyor. Bunların yanı sıra ilk ve en büyük eğlence dünyası “Play Planet” Siirt Park AVM’de!

Sinema ve eğlence alanlarıyla da bölgenin cazibe merkezi olacak Siirt Park AVM’de 6 adet sinema salonu hizmet verecek. Bu salonların 2’sinde özel koltuklarla VIP hizmet mevcut.
4 bin 500 metrekare eğlence alanının bulunduğu AVM’de, soft play çocuk eğlence alanı ile çocuklar için meslek oyunatölyeleri ve parti odaları mevcut. Gençler için de atış poligonu, 9D sinema, korku evi, karaoke odaları, macera park, lunapark, 10 hatlı modern bowling salonu ve sinemasıyla misafirlerine dopdolu bir eğlence merkezi sunuyor.
Şehrin en modern spor salonu Siirt Park Fit’te burada!

Siirt Park Fit adıyla spor severlere de hizmet verecek olan Siirt Park şehrin bu alandaki eksikliğini de gidermiş olacak. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Siirt Park Fit, deneyimli özel hocalarla üyelerine hizmet verecek. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı özel fin hamamı ve sauna hizmeti de sunacak. Aynı zamanda içerisinde yer alan vitamin barı ile birlikte misafirlerine sağlık dolu bir gün geçirmelerini sağlayacak.
Siirt Park Alışveriş Merkezi Adresi :Kooperatif Mah. Hükümet Cad. No: 88 Siirt Merkez / Siirt
Telefon :
Web Adresi :www.siirtpark.com
İlgili etiketler : Siirt Park, Siirt Alışveriş Merkezi, Siirt Park Avm, Siirt Park Mağazaları, Siirt Park İletişim, Siirt Park Servisleri, Siirt Park Nasıl Gidilir,
Faaliyet gösterdiği iller : Siirt

İlginizi Çekecek Alışveriş Merkezleri

 • Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

  Galleria Ankara Alışveriş Merkezi

  Galleria Ankara AVM Çayyolu mevkiinde inşa edilmiş, 20.000m2 kullanım alanına sahip Shopping Mall tipi bir ticaret merkezi olarak 1995 yılı Ekim ayında hizmete açılmıştır.
  8 yıl önce19899 defa incelendi
 • Metrocity Alışveriş Merkezi

  Metrocity Alışveriş Merkezi

  Açıldığından beri gerçekleştirdiği ilklerle İstanbul'un adrenalin seviyesini hep yüksekte tutmayı başaran İstanbul'un genç ve dinamik Alışveriş Merkezi METROCITY, sürekli düzenlediği sü...
  8 yıl önce28910 defa incelendi
 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  5 yıl önce20591 defa incelendi
 • Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi

  Forum Diyarbakır Alışveriş Merkezi

  53 Bin metrekarelik kiralanabilir alanıyla Diyarbakır’ın ve bölgenin en büyük alışveriş ve yaşam merkezlerinden biri olarak hayata geçen Forum Diyarbakır’da; hipermarket, yapı market, ...
  6 yıl önce30122 defa incelendi