Ana Sayfa » AVM » Siirt » Siirt Park Alışveriş Merkezi

Siirt Park Alışveriş Merkezi

 • 10 ay önce eklendi
 • 943 defa incelendi
Siirt Park Alışveriş Merkezi

Siirt Park Alışveriş Merkezi


Türkiye’nin önde gelen mağazalarının yer aldığı Siirt Park AVM, Üçyol A.Ş’nin yatırımcısı olduğu Siirt’te hizmete girmesiyle birlikte Siirtlilerin rahatça zaman geçirip, alışveriş yapabilecekleri yepyeni bir mekan olmayı hedefliyor.

Siirt Park AVM, düzenleme ve restorasyon çalışmaları kapsamında tamamen yenilendi. 3 katlı ve 15 bin metrekare toplam kiralanabilir alana sahip olan projede Siirtlilere hizmet verecek bazı marka mağazalar ise şunlardır: Mavi, US Polo, Boyner Outlet, LC Waikiki, Kiğılı, D’S Damat, Flo, Karaca Home, Migros, Burger King, Popeyes, Alaçatı Muhallebicisi, Sbarro, Tavuk Dünyası, Kimlik&Paulmark, Armine, Karaer, Euromoda, Said Efendi, Big People’s, Usta Pideci, Simit Sarayı, Yalınayak, Karaca Home, Alvina… Ayrıca ebebek, bölgenin en büyük mağazasını Siirt Park AVM’de açıyor. Bunların yanı sıra ilk ve en büyük eğlence dünyası “Play Planet” Siirt Park AVM’de!

Sinema ve eğlence alanlarıyla da bölgenin cazibe merkezi olacak Siirt Park AVM’de 6 adet sinema salonu hizmet verecek. Bu salonların 2’sinde özel koltuklarla VIP hizmet mevcut.
4 bin 500 metrekare eğlence alanının bulunduğu AVM’de, soft play çocuk eğlence alanı ile çocuklar için meslek oyunatölyeleri ve parti odaları mevcut. Gençler için de atış poligonu, 9D sinema, korku evi, karaoke odaları, macera park, lunapark, 10 hatlı modern bowling salonu ve sinemasıyla misafirlerine dopdolu bir eğlence merkezi sunuyor.
Şehrin en modern spor salonu Siirt Park Fit’te burada!

Siirt Park Fit adıyla spor severlere de hizmet verecek olan Siirt Park şehrin bu alandaki eksikliğini de gidermiş olacak. Son teknolojik ekipmanlarla donatılan Siirt Park Fit, deneyimli özel hocalarla üyelerine hizmet verecek. Kadın ve erkekler için ayrı ayrı özel fin hamamı ve sauna hizmeti de sunacak. Aynı zamanda içerisinde yer alan vitamin barı ile birlikte misafirlerine sağlık dolu bir gün geçirmelerini sağlayacak.
Siirt Park Alışveriş Merkezi Adresi :Kooperatif Mah. Hükümet Cad. No: 88 Siirt Merkez / Siirt
Telefon :
Web Adresi :www.siirtpark.com
İlgili etiketler : Siirt Park, Siirt Alışveriş Merkezi, Siirt Park Avm, Siirt Park Mağazaları, Siirt Park İletişim, Siirt Park Servisleri, Siirt Park Nasıl Gidilir,
Faaliyet gösterdiği iller : Siirt

İlginizi Çekecek Alışveriş Merkezleri

 • Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi

  Novada Ataşehir Alışveriş Merkezi

  50 milyon euro yatırım değerine sahip Novada Ataşehir'de 3.950 metrekarelik hipermarket, farklı ölçeklerde mağazalar, ulusal ve uluslararası markalar ile restoran ve kafeler yer alıyor.
  9 yıl önce39122 defa incelendi
 • Cevahir Alışveriş Merkezi

  Cevahir Alışveriş Merkezi

  İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapıla...
  8 yıl önce71605 defa incelendi
 • ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Alışveriş Merkezi

  ÖzdilekPark Bursa Nilüfer; Bursa'nın en önemli noktaları, FSM Bulvarı, Özlüce, Altınşehir, Atabulvarı, Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Beşevler, Görükle, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi, B...
  4 yıl önce2727 defa incelendi
 • CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi

  CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi

  CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi 06 Ocak 2005 yılında açılmış ve çok kısa sürede Anadolu Yakasının öncelikli çekim merkezleri arasına girmiştir.
  8 yıl önce97576 defa incelendi