Ana Sayfa » AVM » Sakarya » Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM

Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM

 • 13 yıl önce eklendi
 • 92303 defa incelendi
Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM

Adapazarı Ada Alışveriş Merkezi


Adapazarı’nın ilk  alış veriş merkezi ADA kapılarını açtı. Moda, aksesuar, ev eşyası, teknoloji, gıda, oyuncak, kırtasiye, ve dahası… Dünyaca ünlü 90 mağaza sizin için artık bir arada.

Modern alışveriş, doyasıya eğlence, farklı lezzetler, kültür ve sanat, kısaca aradığınız her şey şimdi burada. Kentin alışveriş keyfi ADA hemen yanı başınızda!

ADA, ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek için her şeyi düşünüyor. Sizin için eksiksiz bir yaşam alanı yaratıyor.
ADA, 10:00 - 22:00 saatleri arasında hizmetinizde.

Adapazarı’nda yeni bir alışveriş ve yaşam kültürü başladı…

15 Aralık 2007 tarihinde Adapazarı’nın gelişen bölgesi Esenler Mahallesi’nde hizmete açılan Ada Alışveriş Merkezi, Adapazarı’nın ilk alışveriş merkezidir. Birçok yeni markanın yer aldığı Ada Alışveriş Merkezi’nde aynı zamanda yeni birçok mağaza da Adapazarı müşterisiyle burada tanışmanın heyecanını yaşıyor.

Adapazarı’nda yeni bir alışveriş ve yaşam kültürünü getiren Ada Alışveriş Merkezi’nin kaliteli ve modern bir marka karması bulunuyor. Toplam 53,800 metrekare inşaat alanı bulunan ADA’da, 90 mağaza, farklı lezzetler sunan restoran ve cafeler, çocuk için özel oyun alanları bulunuyor.

6,000 metrekareye yayılan Carrefour, 1,700 metrekare C&A, 1,300 metrekare Teknosa ve yine 1,300 metrekare LCW burada bulunan büyük mağazalar kent için pek çok yeniliğin tek adresi olmaya aday. Mağazaların yanı sıra 2,820 metrekarede vizyona giren son filmleri sinemaseverler ile buluşturan Cinemars ise, burada 8 sinema salonu ile şimdiden Adapazarı’nın yeni sosyal ve kültür mekanı olması bekleniyor.

Merkezde 2 alışveriş, 1 otopark ve 1 foodcourt katı bulunuyor. Ön ve yan tarafından 2 ayrı girişe sahip bina aynı zamanda 1,300 araçlık aracın park etmesine olanak sağlıyor. Öncüoğlu Mimarlık’ın yapmış olduğu Ada Alışveriş Merkezi; özel peyzajlı bahçesi, havuzu ve 2. katında bulunan terasıyla açık havada da müşterilerine yeme içme keyfini sunacak.

Burası ADA, Yaşam BURADA, Alışveriş BURADA…

Kolay ulaşılabilir stratejik konumu, çekim gücü yüksek mağaza karması, gündelik hayatı kolaylaştıran diğer üniteleri ve açık alanda dinlenme keyfi sunan yaratıcı peyzajının yanında ADA, insan odaklı, sıcak ve fonksiyonel mimarisiyle de oldukça dikkat çekici bir yaşam merkezi niteliğinde. Merkez bu doğrultuda, şehrin sosyal hayatının da odağında yer alıyor.

Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM Adresi :Yeni Sakarya Caddesi No: 324 - 54200 Erenler Adapazarı  / Sakarya
Telefon :+90 264 242 11 00
Web Adresi :http://www.adaavm.com
İlgili etiketler : Alışveriş Merkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : Sakarya

Yakındaki AVM'ler

 • Olive City Alışveriş Merkezi

  Olive City Alışveriş Merkezi

  İçeriği, yapısı ve vizyonuyla körfez bölgesinin en etkin ve en büyük alışveriş merkezi olan OLIVECİTY AVM, kapısından giren her ziyaretçisine, aradığı her şeyi fazlasıyla bulabileceği o...
  11 yıl önce5818 defa incelendi
 • Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  Afium Outlet ve Eğlence Merkezi

  İkbal'in kurucusu Salim Usta 1922 Yılında Afyon'da mütevazi Anadolu Lokantası kurarak başladı ve İKBAL'in öyküsü 2010 Ağustos ayında Afyon'da açılan Afium Outlet ve Eğlence Merkezi ile ...
  11 yıl önce13581 defa incelendi
 • Agora Adapazarı AVM

  Agora Adapazarı AVM

  Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi: giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, müzik-kitaptan elektroniğe, hizmetten büyük mağazalara, sinemadan oyuncağa ve eğlenceye kadar bir çok a...
  9 yıl önce125127 defa incelendi
 • Serdivan Alışveriş Merkezi

  Serdivan Alışveriş Merkezi

  Geniş, ferah atmosferi ile müşterilerine rahatça alışveriş yapabilme imkânı sunan merkezde birçok mağaza yerini almış bulunuyor.
  11 yıl önce78774 defa incelendi