Ana Sayfa » AVM » Sakarya » Agora Adapazarı AVM

Agora Adapazarı AVM

 • 7 yıl önce eklendi
 • 101005 defa incelendi
Agora Adapazarı AVM

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi


30 yılı aşkın inşaat tecrübeleri, 12 yılı aşkın alışveriş merkezi geliştirme ve yönetim bilgilerini birleştirerek, perakende sektörünün önde gelen, yenilikçi markalarıyla İzmir’de süregelen iş ortaklığını Adapazarı’nda da devam ettirmeyi hedefleyerek 28 Mayıs 2015’te Agora Alışveriş Merkezleri’nin 2. halkası olan Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi Sakarya’da açılmıştır.

Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; giyimden aksesuara, kozmetikten ev tekstiline, müzik-kitaptan elektroniğe, hizmetten büyük mağazalara, sinemadan oyuncağa ve eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır.

120’yi aşkın mağazanın yer aldığı Agora Adapazarı Alışveriş Merkezi; cafe, bistro, gurme lezzetler, ünlü markalar ve temalı eğlence merkeziyle ilk’lerin ve en’lerin tek adresi olacaktır. Bünyesinde bulundurduğu Boyner, Stafanel, Mango, Jack & Jones, White & Beige, Gloria Jeans, Lufian, Korkmaz, Tantitoni, , KFC, Usta Döner ve Macaroni gibi bir çok ünlü markayı Adapazarlı’larla buluşturmuştur.

Damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri bir araya getiren gurme restoranları ile misafirlerini saat 22:00’ye kadar ağırlamaktadır.

İçindeki çocuğu yaşatan, 7’den 70’e tüm ziyaretçilere keyifli anlar geçirmeyi vaat eden Agora Adapazarı Eğlence Merkezi, 1450 m2’lik kapalı alanda yer alan yüzlerce ürün grubu ile kendini çocuk hisseden herkese eğlenerek kaliteli zaman geçirme fırsatı sunmaktadır.. İnteractive Video Oyunları, her yaş grubu için Air Hockey, Kiddie Rides Oyun Grupları, Mini Akülü Araç Parkuru, Soft Play Oyun Alanları ile alternatif eğlence seçenekleri sunan Agora Eğlence Merkezi, Namco-Star Wars, Subway Surfers, Sega-Transformers Theater, Temple Run, İce Game-Kung fu Panda, Namco-Pac-man Smach Air Hockey, Sega-Plants , Zombie, İce Game-Golden Fishin, Soft Play Oyun Parkı, Akülü Araç Parkuru, Sega-Hapoon Lagoon ve dünya çapında büyük ilgi gören oyunları sizler için Adapazarı’na getirmiştir. Tüm bunların yanında oynadıkça kazan kampanyası ile ziyaretçilere hem keyifli vakit geçirme hem de eğlenirken kazanma imkanı sunmaktadır.

Adapazarı Agora Alışveriş Merkezi, 2.500 m2’lik 8 sinema salonu ve 1100 kişilik oturma kapasitesiyle vizyona giren ilk filmlerin yeni durağı olmaktadır. En son teknolojiye sahip dijital sinema makineleri, Dolby dijital ses sistemleri, ergonomik özel tasarım koltukları, kişiye özel hizmet anlayışı ile eşsiz hizmet sunan danışma merkezi ve modern mimarisiyle Agora Alışveriş Merkezi, Adapazarlıların yeni gözdesi olacaktır.

Agora Alışveriş Merkezi bulunduğu ilçe olan Adapazarı’nın gelişimine önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, 1500 kişiye sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.
Agora Adapazarı AVM Adresi :Eski Kazım Paşa Caddesi Arabacı Alanı Mahallesi No:10 Serdivan / Sakarya
Telefon :0 264 333 20 20
Web Adresi :http://www.agoraadapazari.com/
İlgili etiketler : Agora Adapazarı Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Sakarya

Yakındaki AVM'ler

 • Serdivan Alışveriş Merkezi

  Serdivan Alışveriş Merkezi

  Geniş, ferah atmosferi ile müşterilerine rahatça alışveriş yapabilme imkânı sunan merkezde birçok mağaza yerini almış bulunuyor.
  9 yıl önce64428 defa incelendi
 • Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM

  Ada Alışveriş Merkezi - Ada AVM

  Adapazarı’nın ilk ve tek alış veriş merkezi ADA Alılveriş Merkezi. Moda, aksesuar, ev eşyası, teknoloji, gıda, oyuncak, kırtasiye, ve dahası… ADA, ailenizin tüm fertlerini mutlu etmek i...
  12 yıl önce84096 defa incelendi
 • KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  Dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getirecek olan KUMSmall Factory, 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyeti, 1.500.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000m2’l...
  4 ay önce703 defa incelendi
 • Şimal Alışveriş Merkezi

  Şimal Alışveriş Merkezi

  Rize’yi AVM ile tanıştıran Şimal Alışveriş Merkezi, şehre alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi anlamında hizmet etmeye başladı.Şimal Avm12Kasım 2021’de ziyaretçilerine kapılarını açtı.
  4 ay önce314 defa incelendi