Ana Sayfa » AVM » Nevşehir » Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

  • 11 yıl önce eklendi
  • 23916 defa incelendi
Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

Forum Kapadokya AVM


Multi Development Türkiye’nin sekizinci projesi olan Forum Kapadokya  Alışveriş ve Yaşam Merkezi 25 Kasım’da ziyaretçileriyle buluşuyor.

Forum Kapadokya Kayseri–Aksaray Yolu üzerinde Nevşehir’in en değerli konumlarından birinde yer alıyor. Daha önce otobüs terminali arsası olan alan, sadece bölge halkına değil, turizme de yönelik bir projeye dönüştü. Kentin en prestijli ve güçlü çekim merkezlerinden biri oluyor.

Nevşehir  il merkezinin gelişme aksında, kentin kuzeybatısında, yeni konut ve ticaret alanlarının planlandığı Kayseri-Aksaray yolu üzerinde yer alan Forum Kapadokya, çevre yolu ve kent  merkezine ulaşan ana aksın kesişme noktasındaki mükemmel konumu ile dikkat çekiyor.

Yerel mimari unsurların, teknik ve estetik öngörüsü ile harmanlandığı Forum Kapadokya,  yaklaşık 25.000 metrekare kiralanabilir alana sahip. Hipermarket, sinema salonları, eğlence mekanları, restoranlar, yerel ve uluslar arası seçkin markalardan oluşan mağazaları ve yaklaşık 800 araçlık kapalı  otopark alan ile Forum Kapadokya, bir alışveriş ve yaşam merkezi olarak tasarlandı.
Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi Adresi :Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No: 56 Nevşehir Merkez / Nevşehir
Telefon :0384 228 01 00
Web Adresi :http://www.forum-kapadokya.com/
İlgili etiketler : Kapadokya Forum Avm,
Faaliyet gösterdiği iller : Nevşehir

Yakındaki AVM'ler

  • Nissara Alışveriş Merkezi

    Nissara Alışveriş Merkezi

    “Dünyanın Gözü Üzerimde” sloganıyla Nevşehir’in kültür mirasına da dikkat çeken Nissara AVM, alışverişte sunduğu sayısız avantajlarını Nevşehir halkıyla buluşturarak şehrin güzelliğine ...
    7 yıl önce14972 defa incelendi