15745 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Ariston Hakkında : Ariston Thermo Group, ısıtma ve kullanım suyu ısıtma cihazlarının üretim, pazarlama ve dağıtımında bir dünya lideridir. Şirketin misyonu, konut içi konforu sağlamak ve çevreye duyarlı, teknolojik olarak geliştirilmiş ürünler ile yaşam kalitesini arttırmaktadır. Ariston Thermo Group dünya çapında güçlü bir pazara sahiptir.

Ariston Thermo Group, Merloni Endüstri olarak 1930’larda İtalya'nın Marche bölgesinde Aristide Merloni tarafından kurulmuştur.

Bugün Ariston Thermo Group, 1.1milyar euro’luk cirosu, 6.500 çalışanı, 10 ülkede toplam 18 üretim tesisi, 27 ülkede 41şubesi ve 150’den fazla ülkede dağıtım ağı ile bir dünya devidir. Geniş ve sürekli genişleyen ürün portföyü ile farklı üretim alanlarında da faaliyet göstermektedir: Kombiler, su ısıtıcıları, kazanlar, güneş enerji sistemleri grubun odak noktası olmuştur; ancak son bir kaç yılda doğalgaz kombileri gelişmenin en büyük parçası olmuş ve grup kısa sürede doğalgaz kombilerin üretiminde dünyanın önemli oyuncularından biri haline gelmiştir. Grup, bütün dünyada kendi markaları olan Ariston, Chaffoteaux ve Elco, üzerinden faaliyetini sürdürmekte ve hem yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımını hem de enerji verimliliği sağlayan ürünlerin imalatını artırmak suretiyle, Kyoto Protokolü’nün CO2 emisyonlarını azaltma hedeflerini desteklemektedir.
Ariston ile ilgili etiketler : Buzdolabı, Çamaşır Makinası,

Ariston Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi

  Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi

  Çankaya Eteklerinde Bir Alış Veriş Vadisi... Ankara'nın Gelişmekte olan en büyük alışveriş bölgesi
  Akşemsettin Mahallesi Doğukent Cad. 215/B3 Ankara / Mamak
 • Forum Kayseri Alışveriş Merkezi

  Forum Kayseri Alışveriş Merkezi

  Forum Kayseri şehrin merkezinde, eski şehir stadyum arsasında yer almaktadır. Şehir merkezinden geçen ana ulaşım ağı ve köprülü kavşaklar ile kesişen konumu itibariyle proje kusursuz bi...
  Hunat Mah. Sivas Cad. 24/1 Kayseri / Melikgazi
 • Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

  Forum Kapadokya Alışveriş Merkezi

  Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezi ziyaretcileriyle birlikte...
  Bahçelievler Mah. Mustafa Parmaksız Cad. No: 56 Nevşehir / Nevşehir Merkez