Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Axis Alışveriş Merkezi

Axis Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 33925 defa incelendi
Axis Alışveriş Merkezi

Axis Kağıthane AVM


Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla yapılan ve Kâğıthane’nin ilk ve tek AVM'si olan Axis Kâğıthane Alışveriş Merkezi,  6 Haziran Perşembe günü hizmete açıldı. Kâğıthane merkezindeki Cendere Caddesi üzerinde bulunan Axis Kâğıthane’de 110 perakende mağazası yer alıyor.

Kâğıthane ilçesinin odak noktası olmaya aday Axis Kâğıthane, Hayat Holding ve Sur Yapı ortaklığında toplam kiralanabilir alanları 150.000m²’nin üzerinde olan yatırımların ilk halkasını oluşturuyor.

250 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Axis Kağıthane AVM’de 110 perakende mağazası yer alıyor. Modern mimarisi ile dikkatleri üzerine çeken Axis Kâğıthane AVM’de Armine, Avea, Avva, Ayyıldız, Batik, Bereket Döner, Beyce, Bosch, Burger King, Cinepol Sinemaları, Coffee Shop Company,  Çöpçü, Dagi, De Facto, Deichmann, Derimod, e-bebek, English Home, Esse, Flo, Flormar, Green Salad, Karaca Home, Kiğılı, Koçak Gold, Koton, Kumpir Box, LC Waikiki, Mavi, Media Markt, Opema, Penti,  Siemens, Tavvuk, Tefal, Turkcell, Uyum Marketler Zinciri, Watsons, Watch Home, Yves Rocher gibi alanında lider onlarca marka bulunuyor.

Kâğıthane Cendere Caddesi’nde hizmete girecek olan ve yeni açılan tüneller ile Mecidiyeköy’e 5 dakika, Beşiktaş ve Dolmabahçe’ye 10 dakikalık mesafede bulunan Axis Kâğıthane AVM, adeta İstanbul’un merkezi konumunda… Yer aldığı lokasyon ve kavşak noktasında yer alması nedeniyle Axis Kâğıthane AVM’nin Kemerburgaz bölgesine de hitap etmesi bekleniyor.  2000 metrekarelik Playland çocuk oyun alanı ve bowling salonu bölgenin eğlence ihtiyacını karşılayacak. Bölge halkı üzerinde uzun bir araştırma sonucu ortaya çıkan eğlence merkezi isteği Axis Kâğıthane’nin 1300m²'lik Bowling ve Bilardo Salonu ile çözüme kavuşacak.  Açık ve kapalı otoparkları bulunan Axis Kâğıthane AVM, civarındaki geri dönüşümlerin tamamlanması ile adeta bölgenin kaderini değiştirecek.  

Axis Kâğıthane AVM ile kentsel dönüşümün odak noktası Kâğıthane’de yalnızca ticari bir alan değil, aynı zamanda ilçenin sosyo-kültürel yapısını değiştirecek bir merkez oluşturulması hedefleniyor.
Axis Alışveriş Merkezi Adresi :Merkez Mah. Cendere Cad. No:28 Kağıthane / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0 212 295 3400
Web Adresi :http://www.axisavm.com.tr/
İlgili etiketler : İstanbul Alışveriş Merkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire Çarşı Alışveriş Merkezi

  Sapphire muhteşem görkemiyle ve 261 metre yüksekliği ile İstanbul’un çoğu yerinden görülebilen bir binadır.
  11 yıl önce57456 defa incelendi
 • Axis Alışveriş Merkezi

  Axis Alışveriş Merkezi

  Axis Alışveriş Merkezi 774 araçlık otoparkı, mescid, taksi hizmeti, vale hizmeti, 74 mağazasıyla birlikte ve ücretsiz müşteri servisi ile hizmetinizde...
  11 yıl önce83303 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27438 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93603 defa incelendi