2870 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Altın Makas Hakkında : Altınmakas Boya ilk olarak 1966’da boya ve kimyasal madde satışı yapmak üzere kuruşmuş bir şirkettir. Halen NOSAB’ta 5000 m² kapalı alana sahip deposu, Ulucadde Merkez ve Kayhan caddesinde bulunan 2 adet satış mağazası ile birlikte toplam 7000 m²’lik bir çalışma alanına sahip sektörünün öncü ve lider firmasıdır.

Firmamız halen Elektrostatik Toz Boyalar, Genel Sanayi Boyaları, İnşaat Boyaları, boya makine ve ekipmanları ile yardımcı malzemelerinin satış ve dağıtımını yapmaktadır. Elektrostatik Toz Boyalar alanında AkzoNobel, Genel Sanayi Boyaları alanında Kansai Altan firmalarının Güney Marmara Bölge Distribütörlüğünü yapmaktayız. Ayrıca Koruyucu Boyalar alanında International Paint, İnşaat Boyaları alanında Marshall Boya ürünlerinin satışını yapmaktayız.

Graco boya makine ve yedek parçaları, Mitsuda Elektrostatik Toz Boya tabanca ve ekipmanları Bursa bölgede satış ve dağıtımını üstlendiğimiz diğer ürün guruplarındadır. Bunların yanında her türlü tiner, fırça, rulo, bant, macun, alçı vs. yardımcı ürün satışımız da bulunmaktadır.

Firma kültürümüz olarak benimsediğimiz dürüst, kaliteli ürün ve en iyi hizmet anlayışımız kurulduğumuzdan bugüne vazgeçmediğimiz prensiplerimiz arasındadır.

Ana hedefimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en kaliteli ürünü önermek, satış öncesi ve sonrası teknik destek ve özel ürün önerilerimiz ile birlikte maliyet avantajları sağlayıp daha çok rekabetçi olabilmelerine olanak sağlamaktır. Böylece gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı satışlarında rekabetin üst düzey olduğu bir dönemde fayda sağlayıp çözüm ortağı olarak müşterilerimizin büyümesinde katkı sağlamaktır.
Altın Makas ile ilgili etiketler : Altın Makas, Altın Makas Ürünleri, Altın Makas Dekorasyon, Altın Makas Ev Dekorasyon, Altın Makas Türkiye, Altın Makas Ev Ürünleri, Altın Makas Boyalar, Boya, Altın Makas Ev Boyası, Ev Boyası, Boya Çeşitleri, Ev Dekorasyon Ürünleri, Deko,

Altın Makas Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Axis Alışveriş Merkezi

  Axis Alışveriş Merkezi

  Axis Alışveriş Merkezi 774 araçlık otoparkı, mescid, taksi hizmeti, vale hizmeti, 74 mağazasıyla birlikte ve ücretsiz müşteri servisi ile hizmetinizde...
  Merkez Mah. Cendere Cad. No:28 İstanbul ( Avrupa ) / Kağıthane
 • Axis Alışveriş Merkezi

  Axis Alışveriş Merkezi

  Sur Yapı ve Hayat Holding ortaklığıyla yapılan, Kâğıthane’nin ilk ve tek Alışveriş Merkezi olma özelliğini taşıyan Axis Kâğıthane 6 Haziran Perşembe günü hizmete açıldı. Kâğıthane merke...
  Merkez Mah. Cendere Cad. No:28 İstanbul ( Avrupa ) / Kağıthane
 • Samsun Piazza Alışveriş Merkezi

  Samsun Piazza Alışveriş Merkezi

  Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Amstar Global Partners (AGP) ortaklığıyla 29 Mart 2013 Cuma günü kapılarını halka açmıştır.
  Çarşamba Caddesi No:52 Samsun / Canik
 • AHL Park Alışveriş Merkezi

  AHL Park Alışveriş Merkezi

  AHL Park; 141 mağazası ve 50.000 m² kiralanabilir alanı ile ulusal tekstil markalarından teraslı yeme-içme alanlarına, eğlence ünitelerinden yüksek teknolojili 8 adet sinema salonuna,1....
  Çepni Mahallesi Kerebigazi 1. Cadde No: 7 Çorum / Çorum Merkez