Ana Sayfa » AVM » Ankara » Atlantis City Alışveriş Merkezi

Atlantis City Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 56533 defa incelendi
Atlantis City Alışveriş Merkezi

Atlantis City Alışveriş Merkezi


A Yönetimini Jones Lang Lasalle’ in yürüttüğü Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkent’lilerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aralarında Darty, Kipa, Joyland Cinemaximum ve Tekzen’in, de bulunduğu 155 yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor. Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde 5500 m2’lik Ankara'nın en büyük ve en geniş konseptine sahip çocuk ve genç eğlence merkezi Joyland, 10 salonlu Cinemaximum sinemaları, 4000 m2’lik bölgenin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center ve 17.500m2’lik botanik park ve 7.500 m2’lik su oyun havuzlarıyla ziyaretçilerinin göz zevkin ede hitap ediyor. Eğlenirken dinleneceğiniz, dinlenirken alışveriş yapabileceğiniz sanatsal unsurlarla bezenmiş merkezde, Yerel Türkçe Pop kategorisinde en çok dinlenen Atlantis FM ile de sanatı hayatın içine yerleştirip, keyif, eğlence, dinlence, monoray, radyo, sinema ve botanik parkı ile müşterilerin vazgeçemediği sosyal yaşam alanı oluyor. 
Atlantis City Alışveriş Merkezi Adresi :Başkent Bulvarı No: 224 Batıkent Yenimahalle / Ankara
Telefon :0312 256 23 23
Web Adresi :http://www.atlantisavm.com.tr/
İlgili etiketler : Atlantis City Eğlence Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Ankara

Yakındaki AVM'ler

 • Podium Ankara AVM

  Podium Ankara AVM

  Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²'lik kiralanabilir alana sahip.
  9 yıl önce25640 defa incelendi
 • Armada Alışveriş Merkezi

  Armada Alışveriş Merkezi

  Armada, Hayat Sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken; sinema, çocuk oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en öne...
  11 yıl önce77883 defa incelendi
 • Gordion Alışveriş Merkezi

  Gordion Alışveriş Merkezi

  Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 49,950 metre karelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sun...
  11 yıl önce61111 defa incelendi
 • Ankamall Alışveriş Merkezi

  Ankamall Alışveriş Merkezi

  ANKAmall Alışveriş Merkezi'nde Türkiye'nin ve dünyanın seçkin birçok markası ve Türkiye pazarına ilk defa ANKAmall'da giriş yapan ünlü markalar yer alıyor.
  11 yıl önce84802 defa incelendi