Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » ArenaPark Alışveriş Merkezi

ArenaPark Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 48490 defa incelendi
ArenaPark Alışveriş Merkezi

ArenaPark Alışveriş Merkezi


Kapılarını 26 Ağustos 2011’de açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve dünya markalarının yer aldığı 100 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema alanıyla kısa sürede İstanbul’un Avrupa yakasının çekim merkezi olmayı başardı.

Avrupa Konutları ve Avrupa Konakları markasıyla 8 binden fazla aileyi ev sahibi yapan Artaş İnşaat’ın, perakende sektöründeki son yatırımı olan ArenaPark, İstanbullular’a yepyeni ve çok keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Yarı açık mimarisi sayesinde sokakta alışveriş yapma zevkini tattıran ArenaPark, lalelerle donanmış yemyeşil meydanlarıyla dikkat çekiyor. 

100.000 metrekarelik alanda faaliyet gösteren ArenaPark’ın, 40.000 metrekarelik kiralanabilir kısmı bulunuyor. ArenaPark’ın iki katı alışveriş ve yaşam merkezi, bir katı ise otopark olarak düzenlendi. 100 mağazanın bulunduğu merkezde her bütçeye ve zevke uygun Çarşı, Mavi, Colin’s, LC Waikiki, Koton, Hotiç, Ramsey, Tesco Kipa, Starpak, D&R, FLO, Arow, Mudo, TeknoSA, Watsons, Siemens ve Burger King gibi ulusal ve uluslararası markalar bulunuyor. ArenaPark’ın içinde 8000 metrekarelik bir alanda faaliyet gösteren Tesco Kipa, 50 bin çeşit ürünü en uygun fiyatlarla ziyaretçilere sunuyor. Yine merkezde yer alan teknoloji devi Teknosa ise beyaz eşyadan elektroniğe, küçük ev aletlerinden cep telefonuna kadar zengin ürün çeşidiyle dikkat çekiyor. Teknosa’da herkese ve her keseye uygun bir ürün mutlaka bulunuyor. 

Alışveriş dışında, yaşam ve eğlence merkezi konseptiyle de öne çıkan ArenaPark’ta 2 bin 400 metrekarelik, 10 salondan oluşan sinema alanı yer alıyor. İşletmeciliğini Site Sinemaları’nın yaptığı sinema alanı, teknolojik alt yapısı ve ferah atmosferiyle dikkat çekiyor. Bulunduğu bölgenin en büyük sinema salonuna sahip olan ArenaPark, vizyondaki filmleri uygun fiyata izleme imkanı sunuyor.

ArenaPark’ın içinde bulunan çocuk eğlence merkezi Starpark ise 3 bin metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. Her yaştan ziyaretçisine keyifli anlar yaşatan Starpark’ın içerisinde atlı karıncadan çarpışan otolara, gondoldan uçan salıncağa kadar pek çok oyuncak bulunuyor. Starpark’ta yer alan top havuzu da büyük ilgi görüyor. 

Türkiye’nin en iddialı konut projelerinin yer aldığı Halkalı Atakent’in ilk ve tek alışveriş merkezi olan ArenaPark’ı, tüm bu özellikleri sayesinde hafta içi günde 20-25 bin, haftasonuysa 35 bin kişi ziyaret ediyor. Alışveriş merkezinin içinde yer alan meydanda düzenlenen söyleşi, konser, imza günleri ve sergiler de İstanbulluların eğlence kültürüne katkı sağlıyor. 

Küçükçekmece Atakent’te yaşayanların yürüme mesafesinde olan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kısaca ArenaPark İstanbullulara şehrin içinde renkli bir alışveriş ve yaşam sunuyor.
ArenaPark Alışveriş Merkezi Adresi :Atakent Mahallesi Çiçekli Vadi Caddesi No:1 Küçükçekmece / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :0212 697 47 77
Web Adresi :http://www.arenaparkavm.com/
İlgili etiketler : Arenapark Avm, Arenapark Alışveriş Merkezi, Arena Park Avm, Arena Park Alışveriş Merkezi, İstanbul Arenapark Avm, İstanbul Arenapark Alışveriş Merkezi, Küçükçekmece Arenapark, Küçükçekmece Arenapark Avm, Arenapark Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Arena Park Aışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • ArmoniPark Outlet Center

  ArmoniPark Outlet Center

  İstanbul Sefaköy'de faaliyet gösteren ArmoniPark Outlet Center alışveriş merkezi, Küçükçekmece, İkitelli, Bakırköy, Avcılar, Halkalı, Bakırköy ilçelerinden yoğun ziyaretçi çekiyor. Her ...
  14 yıl önce80938 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27350 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93106 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce52739 defa incelendi