Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » ArmoniPark Outlet Center

ArmoniPark Outlet Center

 • 14 yıl önce eklendi
 • 81128 defa incelendi
ArmoniPark Outlet Center

Ünlü Markalar Bir Arada , Outlet Fiyatlarıyla ArmoniPark ‘ta


 Özsaya İnşaat Grubu’nun Yatırımcı olduğu ArmoniPark Outlet Center, ‘İstanbul’un en kazançlı alışveriş merkezi’ olma iddiasıyla Sefaköy’de kapılarını açtı.

71 bin metrekarelik kapalı alanda 95 mağazasıyla hizmet veren ArmoniPark, yerli-yabancı tanınmış markaları en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturuyor. Bakırköy, Küçükçekmece ve İkitelli bölgelerinin tam ortasında yer alan ArmoniPark’ı ayda 1.200.000 kişi ziyaret ediyor. Mağazalarının yanında yeme-içme mekanları, çocuk oyun alanları ve eğlence alternatifleriyle sadece bir alışveriş değil, aynı zamanda yaşam merkezi de olan ArmoniPark, bulunduğu bölgenin yeni buluşma noktası haline geliyor.

Sektörde 30 yılı aşkın tecrübesiyle bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan Özsaya İnşaat son yatırımı ArmoniPark ile İstanbullular’a yepyeni ve çok keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Yerli-yabancı önde gelen markaların kaliteli ürünlerini çok uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturup onlara kazançlı alışverişin sonsuz keyfini yaşatan olan ArmoniPark, aynı zamanda düzenlediği renkli etkinlikler, ilginç sohbetler ve cazip kampanyalarla 7’den 70’e herkesin gözdesi olma yolunda hızla ilerliyor.

ArmoniPark sevgiyle karşılar, mutlulukla uğurlar
 
Çağdaş mimarisi ve modern konsepti ile büyük beğeni toplayan ArmoniPark, çatısı altında bulunan markalarıyla birlikte giyimden ev aksesuarlarına, teknolojiden gıdaya her türlü ihtiyaca rahatlıkla cevap veriyor. Her noktası konforlu ve ferah olan ArmoniPark’ta market devi CarrefourSA ve teknoloji devi TeknoSA merkezin en gözde mağazaları olarak öne çıkıyor. Merkezin üst katında yer alan ve son teknolojiyle donatılmış 7 salonlu Prestige sinema kompleksi, en yeni vizyon filmlerini sinemaseverlerle buluşturuyor. Fast food katındaki şık restoran ve cafelerde, hem geleneksel hem de modern en güzel lezzetleri tatma imkanı bulunuyor. Aileler merkez içinde alışveriş yaparken çocuklar devasa oyun alanı Starpark’ta günün keyfini çıkarıp yepyeni arkadaşlıklar kuruyor.

Çağdaş bir alışveriş merkezinde olması gereken tüm özellikleri bünyesinde barındıran ArmoniPark Outlet Center, şimdi tüm heyecanıyla ziyaretçilerini bekliyor. Yaz mevsiminin cıvıl cıvıl dinamizmini yansıtan iç dizaynı ve serin ortamıyla ziyaretçilerine günün keyfini çıkarmayı vadeden ArmoniPark’ta yaşam hep bol heyecanlı ve çok keyifli olacak!

ArmoniPark Outlet Center Adresi :Tevfik Bey Mah. Halkalı Cad. No: 132 Sefaköy - Küçükçekmece Küçükçekmece / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 425 91 00
Web Adresi :http://www.armonipark.com
İlgili etiketler : Ayakabı Mağazaları,

Yakındaki AVM'ler

 • ArenaPark Alışveriş Merkezi

  ArenaPark Alışveriş Merkezi

  Kapılarını 26 Ağustos 2011’de açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve dünya markalarının yer aldığı 100 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema alanıyla kısa sürede İstanbul’un...
  11 yıl önce48602 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27440 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93604 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce53055 defa incelendi