2266 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Elit Bijuteri Hakkında : Elit Bijuteri perakende ve toptan satışı ile müşteri memnuniyetini temel alan şirket politikasıyla kullanıcıya eksiksiz bir hizmet ulaştırmak için çalışmaktadır.

Elit Bijuteri, karşılıklı güven ilkesine bağlı olarak siz değerli müşterilerimiz ile olan iyi ilişkileri geliştirmek ve rekabette ön sıralarda yer almayı temel ilke olarak benimsemiştir.

Trend ürünlerin seçkin örneklerini; hızlı tedarik süreci, kaliteli aynı zamanda geniş ürün çeşidini ve en ideal fiyatları sizlere sunmaktır.

Bu temel doğrultusunda sizlere daha hızlı ve daha iyi hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.
Elit Bijuteri ile ilgili etiketler : Elit Bijuteri, Elit Bijuteri Ürünleri, Elit Bijuteri Takı, Elit Bijuteri Saat, Elit Bijuteri Takı Sanatı, Takı Sanatı, Takı, Saat, Kolye, Bileklik, Elit Bijuteri Kolye, Elit Bijuteri Bileklik, Elit Bijuteri İletişim, Elit Bijuteri Hakkında, Elit Bijuteri Haberleri, Elit Bijuteri Küpe,

Elit Bijuteri Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • ArenaPark Alışveriş Merkezi

  ArenaPark Alışveriş Merkezi

  Kapılarını 26 Ağustos 2011’de açan ArenaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Türk ve dünya markalarının yer aldığı 100 mağazası ve 10 salondan oluşan sinema alanıyla kısa sürede İstanbul’un...
  Atakent Mahallesi Çiçekli Vadi Caddesi No:1 İstanbul ( Avrupa ) / Küçükçekmece