Ana Sayfa » AVM » Ankara » Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Outlet

 • 11 yıl önce eklendi
 • 80915 defa incelendi
Ankara Optimum Outlet

Ankara Optimum Outlet Hakkında


29 Ekim 2004'te Ankara'nın ilk outlet alışveriş merkezi olarak hizmete açılan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; 18 Kasım 2006'da ek binanın yapılmasıyla, Türkiye'nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olmuştur. 2012 yılının ilk çeyreğinde ise ,büyüme projesi ile bünyesine ulusal ve uluslararası markaları da ekleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.Bölgenin ilk alışveriş merkezi olan Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur.Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde uygun alışveriş olanakları sunması yanında çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum, diğer alışveriş merkezlerinden "outlet“ tarzıyla sıyrılıp Ankara'da bir ilk olan 8.000m2'lik eğlence kompleksiyle de bir adım önde olmayı başarmıştır. 

Modern mimarisi, alternatif ve geniş alışveriş seçenekleri ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu KFC, Mc Donalds, Burger King Özsüt, Mado ,Starbucks Coffee, HD İskender,Tavuk Dünyası,Hosta’nında bulunduğu 27 cafe-restoranlık yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, farklılığını ortaya koymaktadır. Optimum Outlet; Tommy Hilfiger, Diesel, Vakko, Media Markt ,Mudo,Beymen Business, Greyder, Desa, Teknosa,Yataş, Koton, GNC, ParkBravo, LC Waikiki, Turkcell,Ayakkabı Dünyası, Yves Rocher, Penti, Hotiç, Polo Garage gibi ulusal ve uluslararası mağazaları ile yılın 365 günü indirimli alışveriş imkanı sunmaktadır. 

Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme sloganıyla, markayı en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı haline gelmiştir.Hafta içi günlük 25.000 kişiyi, Cumartesi ve Pazar ise günlük 55.000 kişiyi ağırlamaktadır. 

Ön cephesi İstanbul yoluna tasarlanan binaya, İstanbul yolu cephesinde 2, yan cepheden 1 giriş olmak üzere 3 ana kapıdan yaya girişi, 1 noktadan kapalı otopark girişiyle birlikte toplam 4 noktadan giriş bulunmaktadır. 

Eryaman, Sincan, Etimesgut, Elvankent, Batıkent, Yenimahalle ve Ümitköy gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profili zengin olan Optimum Outlet, Ankara Çevre Yolu, İstanbul Çevre Yolu ve Ayaş Yolunu bağlayan bir nokta olmasıyla bölgenin tek merkezi olarak her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek, ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.
Ankara Optimum Outlet Adresi :Eryaman Ayaş Yolu No:93 06930 Etimesgut Ankara Etimesgut / Ankara
Telefon :+90 312 280 60 10
Web Adresi :http://www.optimumoutlet.com/ank
İlgili etiketler : Ankara Optimum Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Ankara

Yakındaki AVM'ler

 • Metromall Alışveriş Merkezi

  Metromall Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin En Büyük Üstü Açılabilen Alışveriş Merkezi
  7 yıl önce79141 defa incelendi
 • Göksu Alışveriş Merkezi

  Göksu Alışveriş Merkezi

  25.08.2006 tarihinde Ankara’da kapılarını halka açtı. Eryaman’ın sosyal yaşamını değiştiren Göksu Alışveriş Merkezi ile artık, kentte hiçbir şey eskisi gibi değil.
  11 yıl önce58209 defa incelendi
 • Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Dolphin Eryaman Alışveriş Merkezi

  Ankara Eryaman Dolphin Avm yaklaşık 21.000 m2 kapalı alan ve 600 araçlık otoparkı bulunan, 12 Kasım 2005 tarihinden itibaren faaliyet gösteren, bünyesinde insan yaşamını destekleyici ve...
  11 yıl önce14375 defa incelendi
 • Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat gale...
  6 yıl önce33224 defa incelendi

Ankara Optimum Outlet Mağazaları