Ana Sayfa » AVM » İzmir » Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM

Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM

 • 10 yıl önce eklendi
 • 210672 defa incelendi
Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM

Agora Alışveriş Merkezi İzmir


14 Mart 2003 tarihinde hizmete giren Agora Alışveriş Merkezi; adını Antik Çağ'daki çarşı, pazar, ticaret yeri anlamına gelen `AGORA` dan almıştır. 2003 yılındaki açılışından bu yana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmetin öncüsü olan alışveriş merkezi, İzmir bölgesinin moda ve eğlence anlayışının dinamik ve yenilikçi ismidir. Tüm gün boyunca alışveriş, eğence merkezi ve sinemalarıyla 7'den 70'e herkese iyi zaman geçirebilecek farklı alternatifler sunan Agora, ulusal ve uluslararası 178 mağazası ile İzmir'in en büyük Alışveriş Merkezi konumuna gelmiştir. 10 Eylül 2008'de müşterilerinin ve yatırımcı markalarının talebiyle büyüyen Agora'da; mağaza sayısı 85'den 178'e, mağaza alanı 13.700 m2 den 29.400 m2 ye, kapalı alan 41.000m2 den 89.000 m2 ye, kapalı otopark kapasitesi 1100 araçtan 2100 araca çıkmıştır...

Agora alışveriş merkezi, giyimden, aksesuara, kozmetikten, ev tekstiline; müzik-kitaptan, elektroniğe; hizmetten, büyük mağazalara; sinemadan, oyuncağa ve hobi eğlenceye kadar birçok alternatifi beğeniye sunmaktadır. Agora'nın damak zevkini zenginleştiren ve dünya mutfaklarından çeşitli alternatifleri sunan restoranlarının sayısı yeni binasının hizmete girmesiyle artmıştır. Al a carte açık hava restoranları ise alkollü/alkolsüz hizmetleri ile saat 22:00'dan sonra da misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir.
 
Agora bulunduğu ilçe olan Balçova'nın gelişimine ve diğer alışveriş merkezlerinin yatırımına önayak olmuş, çevredeki gayrimenkul fiyatlarını arttırmış, sağladığı istihdam ile kalifiye personeli sektöre kazandırmıştır.

Agora Alışveriş Merkezi`nin ön cephesi İzmir`in en işlek güzergahlarından birisi olan Mithatpaşa-üçkuyular-Balçova hattını içine alan Mithatpaşa Caddesi`ne, arka cephesi İzmir çeşme Otoyolu ve İzmir Körfezi`ne bakmaktadır.

Agora Alışveriş Merkezi İmzir Genel Bilgiler :

Yatırımcı: Odak İnşaat Müh. Mad. San. Tic. A.Ş.
Yönetici: Odak İnşaat Müh. Mad. San. Tic. A.Ş.
Açılış Tarihi: 14.03.2003

 • 41.500 m2 inşaat alanı üzerinde 29.400m2 kiralanabilir alan
 • Yerli ve yabancı 178 adet moda, lezzet, hizmet ve eğlence durağı
 • 2 kat üzerinde 2100 araç kapasiteli otopark
 • 500 m2'den büyük mağazalar; LCW, JOKER, BANANA REPUBLIC, GAP, MUDO CITY, MARKS&SPENCER, PAŞABAHÇE 
 • 10 Eylül 2008'de, büyüyen Agora ile beraber Banana Rebublic, Sephora, Coquette, Jeans Lab, Gebe, Schlotzsky's, Peximet, Steve Madden, New Balance gibi markalar İzmir'e merhaba dedi.
 • Türk ve Dünya mutfaklarından unutulmaz lezzetler sunan 30 adet fast food, restoran ve cafe'
 • 9 Salonu ve 1057 koltuk kapasitesiyle Agora Sinemaları.
 • Son teknoloji oyuncakların yanı sıra; İzmir'in ilk ve tek Ferrari ve Harley Davidson simülatörlerinin de yeraldığı, açık ve kapalı alanlarıyla faaliyet gösteren Agora Eğlence Parkı
Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM Adresi :Mithatpaşa Caddesi No.1446 Balçova - İZMİR Balçova / İzmir
Telefon :+9 0 (232) 277 25 25
Web Adresi :http://www.agoraizmir.com
İlgili etiketler : Agora Avm Sinema,

Yakındaki AVM'ler

 • Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi

  Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi

  İzmir’in gelişmiş bölgesi Balçova - İnciraltı’nda doğayla iç içe, Çeşme yoluna 3 km mesafede bulunan Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi; departman mağaza, hipermarket ve kafe-restoran, çoc...
  3 yıl önce30277 defa incelendi
 • Selway Outlet

  Selway Outlet

  Selway Outlet her geçen gün gerçekleşen yenilenme çalışmaları ile çok daha fazla sayıda marka ile alışveriş tutkunlarının tercihi olmayı sürdürüyor.
  6 yıl önce39658 defa incelendi
 • Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını muhteşem bir atmosferde seçkin bir karma ile ziyaretçileriyle buluşturuyor.
  9 ay önce1472 defa incelendi
 • Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  ankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Westpark Outlet, Ege bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşımaktadır.
  2 yıl önce93157 defa incelendi

Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM Mağazaları