Ana Sayfa » AVM » İzmir » İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

 • 2 yıl önce eklendi
 • 157942 defa incelendi
İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi


İstinyePark İzmir, 280 kiralanabilir mağazası, 13.500 m2 gökyüzü manzaralı lüks caddesi, sinema, kültür sanat ve performans merkezi ve hemen yanında yer alan 5 yıldızlı otel ile açıldığı 2021 Ekim’den bu yana; vapur iskelesi, metro ve tramvay hattı ile otobüs terminalinin birleşim noktasında, kolay ulaşım imkanı sağlayan avantajlı bir konuma sahiptir. Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelmiştir.

İstinyePark İzmir, cam kubbesi ve açık yeşil alanlarıyla ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatmaktadır.

Açık ve kapalı alışveriş mekanları, Ege’nin geleneksel yapılarından esinlenerek hazırlanmış Pazar Yeri, eski mahalle ruhunu yaşatarak ziyaretçilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Alışveriş imkanının yanında, dünya mutfaklarından farklı lezzet seçeneklerini de aynı anda sunan alışveriş merkezi olma özelliğini korumaktadır.

Ege Bölgesi’nde merkezi bir konuma sahip olan İstinyePark İzmir, modern bir alışveriş ve yaşam merkezi deneyimi yaşatmak üzerine kurulan mimarisiyle herkesin buluşma noktası olma özelliğine sahiptir. Ağaçlandırılmış açık alan mekanları, çocuk eğlence alanı, ileri teknoloji ile donatılmış sinema salonları, kültür sanat ve performans merkezi ile keyifli vakit geçirmeyi vaat etmektedir.

İstinyePark İzmir’in hemen yanında İzmir Körfezi manzarasıyla, 161 odalı, balo ve konferans salonlarına sahip 5 yıldızlı Hyatt Regency Oteli yer almaktadır.

Aynı zamanda lüks alışverişin adresi olan İstinyePark İzmir, ferah mimarisi, ziyaretçilerine yaşattığı deneyim ve gerçekleştirdiği etkinliklerle, yerli ve yabancı ziyaretçilerin odak noktası olma konumundadır.

İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi Adresi :Bahçelerarası Mah. Şehit Binbaşı Ali Resmi Tufan Sok. No:3 Balçova / İzmir
Telefon :0 (0232) 520 02 02
Web Adresi :https://izmir.istinyepark.com.tr
İlgili etiketler : İstinyepark İzmir Mağazaları,
Faaliyet gösterdiği iller : İzmir

Yakındaki AVM'ler

 • Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi

  Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi

  İzmir’in gelişmiş bölgesi Balçova - İnciraltı’nda doğayla iç içe, Çeşme yoluna 3 km mesafede bulunan Özdilek İzmir Alışveriş Merkezi; departman mağaza, hipermarket ve kafe-restoran, çoc...
  7 yıl önce60011 defa incelendi
 • Selway Outlet

  Selway Outlet

  Selway Outlet her geçen gün gerçekleşen yenilenme çalışmaları ile çok daha fazla sayıda marka ile alışveriş tutkunlarının tercihi olmayı sürdürüyor.
  11 yıl önce63376 defa incelendi
 • Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM

  Agora Alışveriş Merkezi Agora AVM

  Agora alışveriş merkezi, giyimden, aksesuara, kozmetikten, ev tekstiline; müzik-kitaptan, elektroniğe; hizmetten, büyük mağazalara; sinemadan, oyuncağa ve hobi eğlenceye kadar birçok al...
  14 yıl önce246469 defa incelendi
 • Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını muhteşem bir atmosferde seçkin bir karma ile ziyaretçileriyle buluşturuyor.
  5 yıl önce16914 defa incelendi

İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi Mağazaları