Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 444932 defa incelendi
212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi / 212 AVM


2009 yılında açılan 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteriyor.

Akın Holding bünyesindeki Edip Uluslararası Gayrimenkul ve Turizm A.Ş. tarafından Bağcılar'da yaptırılan 212 İstanbul Power Outlet AVM Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Başakşehir, Atakent, Yenibosna, Mahmutbey, Halkalı ve Sefaköy bölgelerinden yoğun ziyaretçi alıyor.

56.000 m2 arsa üzerine kurulan 212 İstanbul Power Outlet'te 4 katta toplam 170 mağaza yer alıyor.

212 İstanbul Power Outlet Müdürü Berna Yüksel, Bağcılar'da "ilk" alışveriş merkezi olmanın avantajının yanı sıra, sorumluluğunun da farkında olduklarını ifade ederek, bölgenin sosyal, kültürel ihtiyaçlarını karşılayacak aktivite planıyla, burayı açtıklarını kaydediyor.

Batısında; Bağcılar, Bayrampaşa, Güngören ve Fatih, Doğusunda; Halkalı, Küçükçekmece, Bahçeşehir, Kuzeyinde Esenler, Başakşehir, Güneyinde; Bahçelievler ve Marmara Denizine kadar olan tüm yerleşime hizmet alanında bulunduran 212 İstanbul Power Outlet, Türkiye’ nin ilk Power Outlet konseptinde hizmet verecek Alışveriş Merkezi olma özelliği ile de bölgeye öncülük ediyor.

212 İstanbul Power Outlet her gelir seviyesinden, her sosyal statüden birey ve ailelerin sosyalleşme, eğlenme ve alışveriş gereksinimlerinin pek çoğunu giderebilecekleri bir çekim merkezidir.

İstanbul’un en büyük Power Outlet’ i 212 İstanbul Power Outlet, teraslı restaurant alanları, çatısında yer alacak açık sosyal alanları ile her türlü aktiviteye ev sahipliği yapma kapasitesine sahip.

212 İstanbul Alışveriş Merkezi, metrekareye en fazla park alanı yaratan AVM olarak şehir merkezindeki AVM’lerde yaşanan trafik ve park sorunu yapıcı yaklaşımı çözüyor. 3300 araç kapasiteli otoparkı ile ziyaretçilerini trafik sorunundan uzak tutmayı başarıyor. 2011 yılında 212 İstanbul Power Outlet’e direkt olarak gerçekleşecek olan Metro bağlantısı ile ulaşım çok daha kolaylaşacak.

Alışveriş ve yaşam merkezi olarak dünyaya yeni bir adres olan 212 İstanbul; şehrin gelişen ana merkezlerinden biri olan Bağcılar-Ikitelli mevkiinin tam ortasında, doğayla iç içe, modern ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. 55.560 m2 alan üzerinde yapılan ve 15 Ağustos 2009'da hizmete sunulan Alışveriş Merkezi'nde, alışılmışın dışında bir deneyim sizleri bekliyor.

Farklı mimarisi , aktif, sportif ve eğlenceli bir hareket alanı yaratıyor. Alışveriş Merkezi, dört mevsim farklı etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli deneyimler sunmayı planlıyor. Kesin hatlar ve sert çizgilerle ayrılmış alanların yerine, kullanıcıyla birebir iletişime giren ve her adımda değişik görüntüyle kendisini yenileyen bir dinamizm yaratan tasarım, çatıdan farklı açılarda gelen gün ışığının da akılcı kullanımıyla beraber Alışveriş Merkezine ayrıca canlılık katacak. 

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Adresi :Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5 34217 Güneşli Bağcılar / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 444 4 212
Web Adresi :http://www.212istanbul.com
İlgili etiketler : 212 İstanbul Carrefour Market,

Yakındaki AVM'ler

 • Olimpa Alışveriş Merkezi

  Olimpa Alışveriş Merkezi

  İstanbul Başakşehir ilçesinde faaliyet gösteren Olimpa AVM, Başakşehir bölgesinde yaşayanların uğrak yeri. Bölgenin ilk avm'si olma özelliğinin yanı sıra Başakşehir de Alışveriş Merkezi...
  14 yıl önce109076 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27351 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93111 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce52744 defa incelendi

212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi Mağazaları