Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Olimpa Alışveriş Merkezi

Olimpa Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 109421 defa incelendi
Olimpa Alışveriş Merkezi

Olimpa AVM Başakşehir Alışveriş Merkezi


İstanbul’ un gözde yerleşim yeri Başakşehir’de yeni bir yaşam filizleniyor.

Rüyaları gerçeğe dönüştüren Fuzul Yapı, yaşam ve alışveriş merkezi OLİMPA’YI hayata geçirdi…
Ulaşım ve altyapı sorunlarını tamamen çözmüş, modern, planlı ve sürekli gelişen, Başakşehir’in cazibesi Olimpa ile daha da artıyor.

Bölgenin alışveriş ve eğlence ihtiyacını karşılamak ve ilçenin modern yüzüne katkı yapmak amacıyla tasarlanan OLİMPA AVM, Başakşehir’in tam kalbinde yükseldi.

Metro durağına yürüme mesafesinde bulunan OLİMPA AVM, bulunduğu yer itibarı ile 3 kilometre çapında bir daire içinde eşsiz bir konumdadır. Binlerce kişinin yaşadığı bölgede imar planında başka ticaret alanı olmadığı için, gelecekte bölgede tek ve emsalsiz olacaktır.

Büyüklükleri 14 ile 2500 metrekare arasında değişen mağazaları, 2500 metrekare büyüklüğündeki hipermarketi, fastfoodları, kafeteryaları, sinema salonları, çocuk oyun alanları, mescit ve diğer sosyal aktiviteleriyle, 14 bin metrekare alandan oluşan ve 400 araç kapasiteli kapalı ve 150 araç kapasiteli açık otoparkları, yürüyen merdivenleri, modern ve hızlı asansörleri, merkezî kamera ve müzik sistemi, etkin danışma hizmetleri, güvenlik, temizlik, sürekli bakımlı dış bahçe ve meydanları, otomatik yangın söndürme, son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemi, planlı mağaza karması ile OLİMPA AVM seçkin müşterilerini bekliyor. OLİMPA AVM’nin modern mimari tasarımı, görsel estetiği ve kullandığı teknolojiyle öncü olma niteliğine sahip OLİMPA AVM’de . 86 adet mağazasıyla konuklarına zengin seçenekler ve aradıkları her şeyi eksiksiz bulabilecekleri bir alışveriş imkanı sunuyor. Profesyonel ve titiz bir çalışma ile ortaya çıkan ve mimari ile de İstanbul’un en güzel projelerinden biri olmaya aday OLİMPA AVM konuklarına, yazın hiç ayrılmak istemeyecekleri kadar serin, kışınsa evleri kadar sıcak bir mekân vaat ediyor.

FUZUL GRUP HAKKINDA

Hayallerinizi inşa ediyoruz.

1992 yılında kurulan Fuzul Otomotiv, 2000 yılında inşaat faaliyetine aynı şirket çatısı altında başlamıştır. Kısa süre içerisinde göstermiş olduğu başarıları, benimsenen ileri görüşlü ve güvenli politikaları ile çok önemli projelere imzasını atmıştır.

Güvenilirliği kendine baz alarak büyüme trendini aynı hızla sürdür Çağdaş, teknolojiye egemen, deneyimli, güvenilir hizmetleriyle, değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap vermek için çalışmaktadır. Yaşamsal işlevlere en ince ayrıntılardan başlayarak bakmak ve daima en iyiye imza atmak; asla vazgeçmeyeceği bir iş prensibidir.

Olimpa Alışveriş Merkezi Adresi :Başakşehir Mah. Erdem Beyazıt Cad. No:5 Başakşehir Bağcılar / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 488 78 78
Web Adresi :http://www.olimpaavm.com
İlgili etiketler : Başakşehir Çağrı Hipermarket Servis Saatleri,

Yakındaki AVM'ler

 • 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

  212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi

  2009 yılında açılan 212 İstanbul Power Outlet Alışveriş Merkezi İstanbul Bağcılar ilçesinde faaliyet gösteriyor. 212 İstanbul Power Outlet AVM Bağcılar, Güneşli, İkitelli, Başakşehir, A...
  14 yıl önce445650 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27498 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93882 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce53373 defa incelendi