star star star star star 10/4.0

1999 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Goldstore.com.tr

Goldstore.com.tr - Aşkını Anlatmak Herkesin Hakkında

Molla Fenari Mah. Türkocağı Cad. No:3 Kat:4 Cağaloğlu

+90 (850) 2285444

+90 ()

ok
okaktif
okyapıyor
okyapıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Goldstore İkizoğulları Kuyumculuk
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.goldstore.com.tr1999 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : Pırlanta sektöründe online alışverişi başlatan ilk firmalardan olan Goldstore, Altın Takı, Mücevher ve Elmas alanlarında kalitesi ispat etmiş ve müşteri odaklı çalışmalarını sürdüren firmalardan birisidir.
Altından gümüşe, pırlantadan zirkona, geniş bir yelpazede üretim yapan firma, kişiye özel takı tasarımı yaparak, butik çözümler de sunmaktadır. Gold Store tüm takı ve mücevherlerine 5 yıl ücretsiz bakım onarım garantisi vermektedir. Takılarında kullandığı tüm değerli ve yarı değerli taşlarını tek tek inceleyen Goldstore Pırlanta ve Renkli Taş uzmanları seçimlerini özenle ve sorumlulukla yapmaktadırlar.

Tek taş yüzükten kolyeye, piercingten küpeye on binlerce mücevheri, her yaştan her bütçeye kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırmak isteyen Goldstore, 2005 den bu yana kararlılık ve titizlikle yürüttüğü online kuyumcu mağazasında bilinen bir çok uluslararası marka kol saatinin binlerce modelini de ziyaretçilerinin beğenisine sunarak takı severlere hizmet vermektedir. E-ticaret alanında bayilik veren Gold Store, 150 yi aşkın online alışveriş sitesinde ürünlerini sergilemektedir.

Her aşamada toplam kalite önceliği ile çalışan Goldstore Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet kalitesini sürekli güncelleyip artırmaktadır. Ürün iade ve değişiminde %100 müşteri memnuniyeti ile çözüm üreten firma, sorunsuz yaklaşımı ile tüm aşamalardaki her türlü talepleri müşterileri lehinde çözümlemektedir.

Mücevher üretiminden, perakende satışa kadar her aşamadaki tecrübesini, müşterilerine doğru takıyı en doğru ve uygun fiyatla ulaştırmanın sürekli gayreti içinde bulunan Goldstore “Aşkını anlatmak herkesin hakkı” ilkesi ve inancı ile çalışmaktadır

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - NakitPTT Posta HavalesiDiğer Ödeme TipleriMail Order

Ödeme İndirimleri:

%6Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Aras KargoYurtiçi Kargo

0 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

AkbankBank AsyaDenizBankQNB FinansbankGaranti BBVA BankasıHalkbankHSBC BankING BankTEBTürkiye FinansTürkiye İş bankasıVakıfbankYapı KrediZiraat Bankası

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

Bulunduğu Kategoriler :