2744 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Tarık Emre Optik & Saat Hakkında : Tarık Emre Optik, 1997 yılında Mersin'de ‘Emre Optik’ markası ile kuruldu. Hizmet ve ürün kalitesi anlayışından ödün vermeyerek uzun yıllar müşterilerinin güvenini kazanan Emre Optik, 2005 yılında bu anlayışı Tarsus'a da taşıyarak sektöre yeni bir soluk getirdi. Tarsus'ta kent sakinlerinin ''ailemizin gözlükçüsü’ nitelendirmesi ile andığı bir mağaza algılaması oluşturdu.

Zincir mağaza yapısına yeni halkalar ekleyerek yatırımlarına devam etmek isteyen Emre Optik, Nisan 2011'de Adana Optimum ‘da tescilli markası olan 'Tarık Emre Optik&Saat' olarak ilk mağazasını açtı. 64 adet seçkin markayı Adana'da tek mağazada başarılı bir konsept ile bir araya getiren 'Tarık Emre Optik&Saat, AVM kategorisinde gösterdiği başarıyı Tarsus'ta da sürdürmek amacıyla TARSU AVM içerisinde Mart 2012’de yerini aldı.

Sektöre getirdiği yeniliklerle büyüme ivmesi kazanan Tarık Emre Optik&Saat 2012-2013 sürecinde, yeni bir mağaza yaklaşımı olan ‘shop office’ konseptini açarak VIP müşteriler için farklı hizmetler sunmayı hedefliyor.
Tarık Emre Optik & Saat ile ilgili etiketler : Tarık Emre, Tarık Emre Optik, Tarık Emre Optik Gözlük, Tarık Emre Gözlük, Tarık Emre Optik Türkiye, Tarık Emre Optik Gözlük Çeşitleri, Tarık Emre İletişim, Tarık Emre Saat, Tarık Emre Kadın Saat, Tarık Emre Bayan Saat, Tarık Emre Erkek Saat,

Tarık Emre Optik & Saat Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri