Ana Sayfa » AVM » Adana » Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 77892 defa incelendi
Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

Adana Optimum Outlet AVM Hakkında


08 Nisan 2011’de açılan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, bölgenin en büyük outlet alışveriş merkezi olmuştur. 

Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmuştur. 

Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum uygun alışveriş olanakları sunmaktadır. Diğer alışveriş merkezlerinden "outlet" tarzıyla sıyrılıp, Adana'da bir ilk olan geniş eğlence kompleksiyle de şimdiden bir adım önde olmayı başarmıştır. 

Modern mimarisi, geniş alternatifli alışveriş seçenekleri ve eşsiz manzaralı terası ile, dünya mutfaklarından tatların sunulduğu yiyecek-içecek alanlarını bir arada bulunduran Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi farklılığını ortaya koymaktadır. 

Güçlü markaların ürünlerini uygun fiyatlarla sunan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi'ndeki mağazalarda; sezon ürünleri, önceki sezon ürünleri, stok fazlası ürünler ve sadece outlet için üretilen özel üretim ürünlerini bulmak mümkündür. 

Maksimum marka, optimum alışveriş, minimum ödeme sloganıyla, markayı en uygun fiyata almak isteyen müşterilerin sürekli ziyaret ettikleri bir yaşam alanı olan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi hafta içi ortalama günlük 25.000, Cumartesi ve Pazar günleri ise 100.000 kişiyi ağırlamaktadır. 

Ön cephesi yeşillikler içinde eşsiz bir görüntüye sahip Seyhan nehri ve Hilton kavşağına bakan 145.000 m2’lik binada; bir ana giriş ve bir yan cephe giriş olmak üzere iki noktadan yaya girişi, ayrıca kapalı otopark girişiyle birlikte toplam üç noktadan giriş bulunmaktadır. 

Türkiye’nin en büyük outlet alışveriş merkezlerinden biri olan Adana Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi, bünyesinde bulundurduğu seçkin markalarla sadece Adana şehrine değil, Tarsus, Mersin, Hatay ve Niğde gibi bölgelere yakınlığı ile müşteri profilini daha da zenginleştirmektedir. Adana Optimum Outlet, bölgenin en büyük buz pistine sahip olmasının yanı sıra; 12 kulvarlı bowling salonu, Fun Gate lazer salonu ve 10 salonlu sinema merkezi ile de bölge halkına hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır.
Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Adresi :Sinanpaşa Mahallesi, Hacı Sabancı Bulvarı, No: 28 Yüreğir Yüreğir / Adana
Telefon :0322 333 33 00
Web Adresi :http://www.optimumoutlet.com/adn/
İlgili etiketler : Adana Yüreğir Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Adana

Yakındaki AVM'ler

 • 01 Burda Alışveriş Merkezi

  01 Burda Alışveriş Merkezi

  01 Burda AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap verecek bir alışveriş merkezi olma özelliği taşımaktadır.
  2 yıl önce104982 defa incelendi
 • Park Adana Alışveriş Merkezi

  Park Adana Alışveriş Merkezi

  Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen markalarına ev sahipliği yapacak olan Park Adana AVM şehrin çekim merkezi olmasının yanı sıra Adana’yı ilklerle de buluşturdu.
  7 yıl önce58245 defa incelendi
 • Galleria Adana Alışveriş Merkezi

  Galleria Adana Alışveriş Merkezi

  Adana Galleria Alışveriş Merkezi, Adana'nın ekonomik yönden en güçlü olan Ziyapaşa Bulvarı, Atatürk Bulvarı ve Gazipaşa Bulvarı'na yürüyerek on dakikalık mesafededir.Yapılmakta olan böl...
  11 yıl önce6521 defa incelendi
 • KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  KUMSmall Factory Alışveriş Merkezi

  Dünyanın ünlü yerli ve yabancı markalarını bir araya getirecek olan KUMSmall Factory, 2 milyar TL’ye yakın yatırım maliyeti, 1.500.000m2 açık, 900.000m2 kapalı alana kurulan 302.000m2’l...
  2 yıl önce15211 defa incelendi

Adana Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Mağazaları