1944 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Emre Optik Hakkında : EMRE OPTİK kurucusu Recep AKÇAY; 1979 yılında Kadıköy-Bahariye Caddesi'nde mesleğe adım atmış, 1991 yılına kadar burada her kademede çalışarak ilkeli yetişmiş ve meslekte uzmanlaşmıştır.
EMRE OPTİK, 1991 yılında K.Bakkalköy'de yeni bir iş kolunu, ara sağlık hizmetini sunmaya başlamıştır. Semtimiz ve yakın çevre, kapısının önünde alınan bu hizmeti, faaliyeti memnuniyetle karşılamış ve bu memnuniyet EMRE OPTİK için itici güç olmuştur.
Bu memnuniyetle; EMRE OPTİK, meslek etiğine uygun, kaliteli, uluslararası standartlarda uygun yöntemlerle, gelişmiş teknolojik imkan ve ürünlerle hizmet sunarak büyümüştür.
EMRE OPTİK kurucusu Recep AKÇAY; merkezimizin mesul müdürüdür. Aynı zamanda OPTİK VE OPTOMETRİK MESLEKLER BİRLİĞİ DERNEĞİ yönetim kurulu üyesidir.
Emre Optik ile ilgili etiketler : Emre Optik, Emre Optik Gözlük, Emre Gözlük, Emre Optik Ürünleri, Emre Optik Hakkında, Emre Optik Haberleri, Emre Optik Gözlük Çeşitleri, Emre Güneş Gözlükleri,

Emre Optik Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  Bodrum Oasis Alışveriş Merkezi

  7 Nisan 1998’de Bodrum’un ilk alışveriş, kültür, eğlence merkezi olarak hizmet vermeye başladık. Vahalar nasıl çöl yolcularını suları, gölgesi ve serinliği ile karşılarsa, biz de Bodrum...
  Emin Anter Bulvarı, Kıbrıs Şehitleri Cad. Muğla / Bodrum