3182 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Simitçi Dünyası Hakkında : eleneksel gıda ürünlerini modern, hijyenik ve nezih ortamlarda tüketiciye sunma eğiliminin ağırlık kazandığı günümüzde simit tablasını nereye kuracağını bilen simitçinin, simidin tazesini, çıtırını ona dokundukları anda hisseden ellerin dikkat ve hassasiyetiyle yola çıktık.

Geleneksel kültüre ilişkin derin bilgimizi inovasyon kabiliyetimizle birleştirerek 2012 yılında "Simitçi Dünyası"nı kurduk.

Fırın-kafe'lerimizi simit severlerin gündelik gezintilerinde ve hareketli iş ortamlarında rahatça ulaşabilecekleri merkezlerde seçerek Simitçi Dünyası zincirinin ilk halkalarını oluşturduk.

Hızlı ama telaşsız bir gayretle açılan Simitçi Dünyası'nın fırın-cafeleri kısa sürede kalitenin ve geleneksel damak tadının adı oldu.

Bundan aldığımız güçle yine hızlı ama aceleye getirilmeyen büyük bir yapının temel taşlarını bir bir örmeyi sürdürüyoruz.
Simitçi Dünyası ile ilgili etiketler : Simitçi Dünyası, Simitçi, Simitçi Dünyası Ürünleri, Simitçi Dünyası İletişim, Simitçi Dünyası Haberler, Simitçi Dünyası Haberleri, Simitçi Dünyası Türkiye, Simitçi Dünyası Yemekler, Simitçi Dünyası İçecekler, Simitçi Dünyası Yiyecekler, Simitçi Dünyası Cafe, Simitçi Dünyası Restaurant,

Simitçi Dünyası Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • KAYSERmall Outlet

  KAYSERmall Outlet

  Kaysermall ’ta zengin marka karması ile yer alan onlarca marka, cafe / restoranların yanısıra geniş sosyal yaşam alanları, teras alanları ile donatılmıştır. Kaysermall , aile ile bağlan...
  Gesi Fatih Mahallesi, Günsazak Cd. No:65 Kayseri / Melikgazi
 • Deposite Outlet Center

  Deposite Outlet Center

  Bölgenin ilk outleti ve yaşam merkezi olan Deposite Outlet Merkezi; gerek Türk mimari unsurlarından izler taşıyan sıra dışı mimarisi ve özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslar arası birç...
  Atatürk Bulvarı İkitelli OSB 34306 İstanbul ( Avrupa ) / Başakşehir
 • Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimat Outlet ünlü markaları uygun fiyatlarla ve ferah bir ortamda Ankaralılar ile buluştururken, 20.000m2’lik terasında modern ankara manzarası eşliğinde Türk ve dünya mutfağının değişi...
  Macun Mahallesi 171. Sokak No:2 Anadolu Bulvarı, İstanbul Yolu Kesişimi - Gimat Köprülü Kavşak Ankara / Çankaya
 • Podium Ankara AVM

  Podium Ankara AVM

  Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²'lik kiralanabilir alana sahip.
  Macun Mah. Bağdat Cad. No: 60 Ankara / Yenimahalle