Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Deposite Outlet Center

Deposite Outlet Center

 • 11 yıl önce eklendi
 • 56157 defa incelendi
Deposite Outlet Center

Başakşehir Deposite Outlet Center Hakkında


Türkiye’de birbirinden güzel yaşam alanlarına imza atan Sinpaş Grubu’nun 38 yıllık tecrübesi ile Avrupa yakasının gelişim bölgesi olan İkitelli ve Başakşehir’in buluşma noktası “Yaşam Meydanı” niteliğindeki Ocak 2008’de İstanbul’lulara kapılarını açan Deposite Outlet Merkezi, kazançlı bir alışveriş merkezi olmanın yanı sıra yaşam, kültür ve sanatın da merkezi olma özelliğini taşıyor. Bölgenin ilk outleti ve yaşam merkezi olan Deposite Outlet Merkezi; gerek Türk mimari unsurlarından izler taşıyan sıra dışı mimarisi ve özgün tarzı, gerekse ulusal ve uluslar arası birçok seçkin markasıyla İstanbul ve Başakşehir’in en dikkat çeken alışveriş merkezi. İkitelli’nin tam kalbinde yer alan Deposite Outet Merkezi kusursuz marka karması, kafeleri ve dış alanda bulunan retoranları ile hem eğlencenin hem de alışverişin merkezi olan Deposite, özel gün etkinlikleri, sergileri, çocuk etkinlikleri ile İkitelli’de ziyaretçilerine keyifli alışveriş imkânı sunuyor.

Kazançlı Alışveriş Şehri
Toplam 170.000 m²lik alana kurulu olan ve ünlü dünya markalarını içerisinde barındıran Deposite Outlet’teki tüm mağazalar, ziyaretçilerine gerçek outlet imkânları sunuyor. 365 gün kazançlı alışverişin tadını çıkaran Deposite Outlet ziyaretçileri, anlık indirim anonsları ile özel indirim fırsatlarını da anında yakalayabiliyor. Deposite ziyaretçileri, her ay 100 bin adet gazete içinde insert olarak dağıtılan Depomag dergisinden birçok ulusal ve uluslararası markaların sadece Deposite’ye özel fiyatlı outlet ürünlerini takip edebiliyor. Ayrıca her ayın ilk cuması Deposite Outlet’te Uğurlu Cuma olarak kutlanıyor ve ziyaretçiler sadece o güne ve Deposite Outlet’e özel %80’e varan indirimlerle alışverişin tadına varıyor.

Nike Factory Store, Tchibo, Fabrika Outlet, Mavi Jeans, YKM, Tergan, Rodi Mood, Dagi, Damat, Hotiç, Koton, Teknosa, LC Waikiki gibi birçok ünlü markaya ev sahipliği yapan Deposite Outlet ‘Kazançlı Alışveriş Şehri’ olmanın yanında, içinde barındırdığı Go-Kart pisti, Play Bowling’i, Çocuk Eğlence Alanları ile de tam bir eğlence merkezi. Deposite’de hazır giyimden aksesuara, ev dekorasyonundan elektroniğe aradığınız her şeyi bulabilecek, yılın 365 günü indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilmenin keyfini süreceksiniz. Ayrıca dünya standartlarında hizmet veren Life Gym Spor Merkezi ile ziyaretçilerinin her türlü konforunu ve mutluğunu düşünen Deposite Outlet birçok yaşam alanını bünyesinde barındırıyor. Güçlü yönetim kadrosu ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını devam ettirmektedir.
Deposite Outlet Center Adresi :Atatürk Bulvarı İkitelli OSB 34306 Başakşehir / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :444 1 770
Web Adresi :http://avm.deposite.com.tr/
İlgili etiketler : İstanbul Deposite Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi

  Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi

  Dünyanın en önde gelen markalarını 350'ye yakın mağazasında buluşturan, eğlenceyle dolu bir alışveriş merkezi!
  10 yıl önce167210 defa incelendi
 • Terasium Alışveriş Merkezi

  Terasium Alışveriş Merkezi

  Terasium-Anne Çocuk Dünyası, resmi açılışı ile Ocak 2011 de hizmete girmiştir. Anne ve Çocuk üzerine mağazalarını oluşturan Terasium başta Başakşehir ve çevresi ile birlikte Tüm İstanbu...
  11 yıl önce11757 defa incelendi
 • Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi Esenyurt'ta yer almaktadır. 50.838 m2’lik arsa üzerinde yer alan Akbatı, alışveriş merkezi ve rezidanslarıyla kalite ve konfor anlayışını en üst seviye...
  13 yıl önce124327 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27440 defa incelendi