2543 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Balon Dünyası Hakkında : Firmamızın kurucusu MEHMET ALİ TEMİZ 1988 yılından itibaren Antalya caddelerinde ,sokaklarında ve oyun merkezleri gibi alanlarda seyyar olarak balon pamukşeker satarak bugünlere gelmiştir. İsmini Balon Dünyası koyduğu mağzasını ilk 2004 de Antalya'nın Şarampol caddesinde açmış toptan balon satışıyla işlerini büyütüp bugün Türkiye'nin özellikle Akdeniz bölgesinin sayılı toptan balon ve oyuncak mağazasının sahibi olmuştur.
Balon Dünyası aradan geçen 10 yıl sürecinde sektöründe lider duruma gelerek; gerek imalatçı, gerekse de ithalatçı firmaların ürünerini tek bir noktada toplayıp organizasyon , oyuncak ve reklam gibi sektörlerde faaliyet gösteren firmaların beğensine sunmaktadır.
Balon süslemesi , balon dekorasyonu kullanım alanları ; partiler , doğum günleri , futbol etkinlikleri , gemi indirme , firma açılışlarında , belediye etkinliklerinde , eğlencelerde , bebek doğumu , düğün organizasyonları , açılışlar ve bunun gibi tüm etkinliklerde balon süsü kaçınılmaz reklam unsurudur.Kaçınılmaz reklam unsuru diyoruz çünki balon reklamı diğer reklamlara göre daha ucuz ve daha hatırda kalır etki bırakmaktadır. Ayrıca balon etkinlikleri diğer reklamları destekleyen unsurlardır. Örneğin ; Gazete , Radyo , Tv ye vereceğiniz yada el ilanı bastırarak dağıtacağınız reklamcılık yolları hem fazla maliyet içermekte hemde kısa süreli olmaktadır. Bu reklamlar ile işyerinize yada etkinliğe gelen insanlara ise göz ziyafeti vermek için balon süslemesi yeniden yaptırılmak durumundadır. Balon süsleme fiyatının , uçan balon fiyatların ucuz ve etkin şaşalı bir etkinlik yaratmasından dolayı günümüzde balon süslemesi değerlendirilecek bir etkidir.
Balon Dünyası ile ilgili etiketler : Balon Dünyası, Balon Dünyası Ürünleri, Balon Dünyası Türkiye, Balon Dünyası Havai Fişek, Havai Fişek, Işık, Peluş, Organizasyon, Süsleme, Maytap, Meşale, Panç, Kalp Balon, Uçan Balon, Dilek Feneri, Dekor Balon, Balon Çubuğu, Düğü, Balondünyası,

Balon Dünyası Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Cevahir Alışveriş Merkezi

  Cevahir Alışveriş Merkezi

  İstanbul CevahirAlışveriş ve Eğlence Merkezi, Avrupa'nın ve dünyanın en büyük ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olarak 15 Ekim 2005 tarihinde ziyaretçilerine kapıla...
  Büyükdere Cad. No: 22 34400 İstanbul ( Avrupa ) / Şişli