4642 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

  • Etiket Gönder :

  • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
    Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Porselen Sepeti Hakkında : “Fonksiyonel ürünler, alternatif çözümler fakat her zaman sağlıklı ürünler” politikasından yola çıkarak, müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretmeye yönelik, müşteri odaklı yaklaşımı ile kurulan Porselen Sepeti A.Ş.,bünyesindeki geniş ürün gamı ile farklı yaş grupları ve ihtiyaçlara cevap veren bir online satış sitesidir.

Kaliteli hizmet anlayışını, uygun fiyat politikası ile birleştiren Porselen Sepeti, bünyesindeki yetişmiş insan gücü kadrosu ile, internet üzerinden verilen her siparişin eksiksiz ve doğru bir şekilde vaat edilen sürede teslim edilmesini sağlamaktadır. Hizmet politikası içerisinde "Koşulsuz ve şartsız müşteri memnuniyeti"ni kendisine hedef edinen Porselen Sepeti, satış öncesi verdiği desteği satış sonrası gerçekleştirdiği "Müşteri Memnuniyetinin Ölçülmesi"ne yönelik yapmakta olduğu çalışmalar ile de pekiştirmektedir.

Bünyesinde barındırdığı üreticilerin kaliteli hizmet politika anlayışını şart koşan ve siparişin alınmasından teslim edilmesine kadar geçen tüm tedarik sürecinde müşterilerinin yanında olmayı hedefleyen Porselen Sepeti, müşterilerine sunmakta olduğu uygun ödeme seçenekleri ve indirim avantajları sayesinde en fazla tercih edilen porselen satışını gerçekleştiren online satış siteleri arasında olma özelliğini sürdürmektedir.

Yeniliklere ve gelişime açık olan ve iyileştirme sürecinin başarı için en büyük anahtar olduğuna inanan Porselen Sepeti, gerek müşterilerinden gerekse çözüm ortaklarından gelen bilgiler doğrultusunda daha iyi hizmet verebilmek için yenileme çalışmalarını eksiksiz sürdürmektedir.
Porselen Sepeti ile ilgili etiketler : Porselen Sepeti, Porselen Sepeti Haberleri, Porselen Sepeti Kampanyaları, Porselen Sepeti İletişim, Porselensepeti.com, Porselen,