5385 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Picassu Deri Hakkında : Kuruluş yılımız olan 1982' den bu yana değişmez bir ilke olarak benimsemiş olduğumuz yüksek kalite ve yenilikçi yaklaşımızı yılardır sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Kullanılmakta olan yüksek kalite ve yılları verdiği deneyim sayesinde sahip olunan ISO 9001:2000 kalite standartlarıyla kendi üretim tesislerinde hizmet vermektedir. Picassu Deri son yıllarda yaptığı büyük üretim atılımlarının yanı sıra müşterilerden gelen yoğun talep doğrultusunda, perakende ve toptan mağazalarla da tüketicilere yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyata sunmaktadır.

Başta İstanbul olmak üzere son dönemde hemen hemen bütün Türkiye' de yaygın mağaza, reyon ve satış noktaları bulunmaktadır. Kendi tescilli markaları; SANTA BARBARA POLO & RACQUET CLUB ve PICASSU ile üretimin ve ihracatın yanında birçok dünya markasının da özel olarak lisanslı üretimini gerçekleştirmektedir.

Picassu Deri geçmişten gelen; doğal deriden mamül, el işçiliği saraciye üretimini, yenilikçi bir tasarımla yarınlara taşımaktadır.
Picassu Deri ile ilgili etiketler : Picassu, Picasu, Picassu Deri Ürünleri, Picassu Çanta, Picassu Deri Çanta, Picassu Bayan Ürünleri, Picassu Kadın Ürünleri, Picassu Erkek Ürünleri, Picassu Haberleri, Picassu Deri Haberleri, Picassu Türkiye, Picassu Giyim,

Picassu Deri Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Liman Alışveriş Merkezi

  Liman Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir.
  17 Eylül Mah. Gönen Yolu No:2/1 Balıkesir / Bandırma
 • Ncity Kocaeli Alışveriş Merkezi

  Ncity Kocaeli Alışveriş Merkezi

  Kocaeli merkezde sahil kesiminde bulunan NCity Alışveriş Merkezi 2006 yılında kapılarını açmıştır.
  Oramiral Sağlim Dervişoğlu Caddesi İzmit Kocaeli / Kocaeli Merkez