Ana Sayfa » AVM » Balıkesir » Liman Alışveriş Merkezi

Liman Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 22954 defa incelendi
Liman Alışveriş Merkezi

Liman Alışveriş Merkezi Hakkında


Türkiye’nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir. İstanbul ve İzmir’e yaklaşık 2.5 saat uzaklıkta yer alan Bandırma Liman AVM, kısa zamanda alışveriş ve eğlence anlayışına getirdiği yüksek standartlarla, sadece alışveriş değil, aynı zamanda bir "yaşam merkezi" olarak hizmet vermektedir.

Bandırma Liman AVM, Bandırma’lılar için tüm günü değerlendirebilecekleri bir yaşam alanı, şehirlerarası ve  deniz yolunu kullananlar için güvenli bir “Liman”dır. Liman AVM’de tekstilden aksesuara, elektronik eşyadan gıdaya, kafe ve restoranlara, eğlenceden çocuk dünyasına, her türlü alışveriş ihtiyacı tek adreste karşılanmaktadır.

Mimari projesi ülkemizde birçok önemli ve ödüllü projeye imza atan DPI Group tarafından hazırlanan Bandırma Liman Alışveriş Merkezi’nde, görsellik ve mimari çeşitlilik yenilikçi bir yaklaşımla ele alınmıştır. Alışveriş merkezinde, denizin kokusuyla yoğrulmuş Bandırma ilçesinin mimari dili olduğu gibi ortaya konulmuş, ilçenin geleneksel dokusuna modern bir uyum sağlanmıştır.

Her biri ayrı yaşam alanı olarak tasarlanmış olan Bandırma Liman AVM’nin geniş katları, ferah ve şık mimarisi ile sektördeki paydaşlarından farklı misyonlar üstlenmiştir. Bandırma’nın merkezinde yer alan Liman AVM, Türkiye’nin en seçkin ve üst düzey markalarına Bandırma’da ilk kez ev sahipliği yapmıştır. Özgün çizgisiyle Bandırma ve çevre ilçelerden hedeflediği müşteri profilini kısa zamanda yakalayan Bandırma Liman AVM, aylık ortalama 400 bin ziyaretçiyi ağırlamanın mutluluğunu yaşamaktadır.

İstanbul, İzmit ve Adapazarı aksında yoğunlaşan ticari ve sosyal hayat; alternatif bir güzergah olarak Güney Marmara Bölgesi’ni ön plana çıkarmaktadır. Etkinliği ve ticari potansiyeli her geçen gün artan bölgenin ilk ve en büyük alışveriş merkezi olan Bandırma Liman AVM, farklı büyüklükte 55 mağazası, 600 üzerinde aracı barındıran otoparkı, 5 katlı 60 bin metrekarelik alanı ile Bandırma ve çevre ilçelerle hizmet vermektedir. Son teknolojiye sahip 6 salonu ve 800 koltuk kapasitesi ile Bandırma ve çevre ilçelerin en modern sineması Cinefora, misafirler için adeta bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Liman Alışveriş Merkezi, bölgede ilk ve sadece Liman’da bulunan bir çok markayı da aynı çatı altında buluşturmuştur. Kusursuz mağaza karması, kafeleri, restoranları ve sineması ile alışveriş, eğlence ve lezzetin buluşma noktası olan Bandırma Liman AVM, özel günler için hazırlanan aktiviteleri ile de cazibe merkezi olmuştur.

Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, Bandırma’ya önemli bir istihdam imkanı sağlarken, hem ulusal hem de yerel ekonomiye önemli bir katkı yapmaktadır.
Liman Alışveriş Merkezi Adresi :17 Eylül Mah. Gönen Yolu No:2/1 Bandırma / Balıkesir
Telefon :0266 717 00 00
Web Adresi :http://www.limanavm.com.tr/
İlgili etiketler : Balıkesir Liman Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Balıkesir

Yakındaki AVM'ler

 • 10 Burda Alışveriş Merkezi

  10 Burda Alışveriş Merkezi

  Esas Gayrmenkül2ün Balıkesir'de 34 bin metrekare alan üzerine yatırımı 10 Burda AVM Kasım 2018'de ziyarete açıldı.
  5 yıl önce53372 defa incelendi
 • Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit; Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te, toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanı ve birinci fazında açılan 25 marka ile yakın çevresinde 600.000, yaz...
  8 yıl önce24741 defa incelendi
 • Olive City Alışveriş Merkezi

  Olive City Alışveriş Merkezi

  İçeriği, yapısı ve vizyonuyla körfez bölgesinin en etkin ve en büyük alışveriş merkezi olan OLIVECİTY AVM, kapısından giren her ziyaretçisine, aradığı her şeyi fazlasıyla bulabileceği o...
  11 yıl önce5920 defa incelendi
 • Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi

  Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi

  YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de alışverişe yeni bir soluk getirmiştir.
  11 yıl önce43683 defa incelendi