Ana Sayfa » AVM » Balıkesir » Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 42406 defa incelendi
Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi Hakkında


Balıkesir’in alışkanlıkları ve ihtiyaçları istekleri titizlikle gözlemlenerek  6 Ekim 2007’de açılan Yaylada Alışveriş Merkezi 5. yılını karşılamaya hazırlanıyor. Bu sürede Balıkesir'de seçkin bir marka haline gelen YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, geniş mağaza yelpazesi ile farklı ürünler sunmakta olan toplam 72 markası ile Balıkesir’de alışverişe yeni bir soluk getirmiştir.  Açıldığı günden bugüne kadar gerçekleştirilen çeşitli eğitim, kültür ve sanat etkinlikleri ile de YAYLADA Balıkesirliler için sosyal yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiş, şehrin çekim merkezi olmuştur.  2012 yılında YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ, 5. yıldönümünü tüm ziyaretçileri ile beraber çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. Tüm yıla yayılması planlanan bu çalışma kapsamında birbirinden eğlenceli etkinlikler, eğitici ve kültürel faaliyetler, sürpriz çekilişler ve hediyeler YAYLADA ziyaretçilerini beklemektedir.

Hepsi Bir Arada…Alışveriş, Lezzet, Sinema, Tiyatro, Eğlence...  YAYLADA ALIŞVERİŞ MERKEZİ birbirinden farklı lezzetleri sunan fast-food, kafe ve restoranları, her türlü alışveriş ihtiyacınızı karşılamaya yönelik seçilmiş 72 markası, 8 sinema salonu, 400 metrekare çocuk oyun alanı, 850 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, tiyatro ve sergi salonları ile ziyaretçilerin hoşça vakit geçirebilecekleri tüm olanakları bünyesinde bulunduruyor.   
Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi’nin, her şeyin en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü ayrıcalıklı bir mekan olması için açılışından 2 yıl önce çalışmalara başlanarak özenle hazırlanan tüm araştırmalar bir araya getirilmiş ve Balıkesir'in ilk alışveriş merkezi oluşturulmaya karar verilmiştir. Merkez bölgenin alışverişte seçkin markaları içeren modern bir alışveriş merkezine duyduğu ihtiyacı gözlemleyen Yayla Grup tarafından oluşturularak 6 Ekim 2007’de açıldı. Alışveriş merkezi, spor kompleksi, turistik tesis gibi alanların inşaat ve işletmeciliği konusunda 20 yıllık tecrübeye sahip Yayla Grup,  İstanbul’daki alışveriş merkezi tecrübesini Balıkesir’e taşıdı.

Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi yerli ve yabancı markalar, bayan - erkek - çocuk giyim, hipermarket, ayakkabı, , spor, aksesuar, fast food, cafeler, restoranlar, sinema, optik, mücevher, oyuncak, eğlenceli çocuk alanları, teknoloji marketler, ev tekstili vb. genel ihtiyaçların hepsini bir arada bulabileceğiniz batı normlarında bir alışveriş merkezidir. 36.000 metrekare alana kurulan Yaylada Alışveriş Merkezi, seçkin ve dev markaların yer aldığı 72 mağaza, içerisinde 3D salonlarında yer aldığı 9 adet sinema salonu , 400 metrekare çocuk oyun alanıı, 600 oturma kapasiteli fast-food, kafe ve şık restoranları ve 850 araçlık açık otoparkı, sergi ve tiyatro salonu  ile  bölgenin çekim merkezi olmuştur. Ayrıca Yaylada Alışveriş Merkezi 700 kişilik çalışan kadrosu ile Balıkesir ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.
Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi Adresi :Bursa yolu 1. KM Balıkesir Merkez / Balıkesir
Telefon :0266 234 00 00
Web Adresi :http://www.yaylada.com/
İlgili etiketler : Yaylada Balıkesir, Yaylada Balıkesir Avm, Yaylada Balıkesir Alışveriş Merkezi, Yaylada Balıkesir Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Yaylada Balıkesir Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, Balıkesir Yaylada Avm, Balıkesir Yaylada Alışveriş Merkezi, Balıkesir Yaylada Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Balıkesir

Yakındaki AVM'ler

 • 10 Burda Alışveriş Merkezi

  10 Burda Alışveriş Merkezi

  Esas Gayrmenkül2ün Balıkesir'de 34 bin metrekare alan üzerine yatırımı 10 Burda AVM Kasım 2018'de ziyarete açıldı.
  4 yıl önce42570 defa incelendi
 • Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit Alışveriş Merkezi

  Novada Edremit; Balıkesir’in en büyük ilçelerinden biri olan Edremit’te, toplam 25.000 metrekare kiralanabilir alanı ve birinci fazında açılan 25 marka ile yakın çevresinde 600.000, yaz...
  7 yıl önce19986 defa incelendi
 • Olive City Alışveriş Merkezi

  Olive City Alışveriş Merkezi

  İçeriği, yapısı ve vizyonuyla körfez bölgesinin en etkin ve en büyük alışveriş merkezi olan OLIVECİTY AVM, kapısından giren her ziyaretçisine, aradığı her şeyi fazlasıyla bulabileceği o...
  10 yıl önce5452 defa incelendi
 • Liman Alışveriş Merkezi

  Liman Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin en önemli inşaat firmalarından biri olan Ayhanlar Holding tarafından yatırımı gerçekleştirilen Bandırma Liman Alışveriş Merkezi, 29 Ekim 2011 tarihinde hizmete girmiştir.
  10 yıl önce15742 defa incelendi