2546 defa incelendi

0 Kişinin Favori Listesinde

Beğen

 • Etiket Gönder :

 • Marka ile ilişkili olduğunu düşündüğünüz herhangi bir etiketi yazın.Lütfen her seferinden bir etiket gönderin.
  Örnekler : Akaryakıt, Bayan Giyim, Oturma Odası Takımı v.s.
Kilpa Market Hakkında : Hizmet hayatına 15 Temmuz 1992 tarihinde Of Atatürk Bulvarı'nda başlayan Kilpa Marketler Grubu, kısa sürede perakendecilikteki başarısını kanıtlamıştır. Bu güne kadar tüm yatırımlarını kendi öz kaynaklarıyla gerçekleştiren Kilpa, daima tüketici, diğer bir değişle müşterilerinin menfaatini koruyan bir iş anlayışı ile Orta ve Doğu Karadeniz bölgesi halkına en iyi, en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.

Tamamını, bölge işadamlarının oluşturduğu Kilpa Marketler Grubu , birikimlerini yeni yatırımlara yöneltmesiyle , sunduğu hizmet kalitesiyle ve yaratmış olduğu istihdam potansiyeli ile bölgemiz için tarihi bir misyonu omuzlayarak alışverişte son noktayı oluşturan hedefine siz değerli halkımızın ilgisi ve takdirinden aldığı güç ile emin adımlarla ilerlemektedir.
Şirketin Başarısı Çalışanların Başarısıdır. Mutlu müşterilerin ancak mutlu çalışanlarla memnun edilebildiğini bilen Kilpa Group genç, dinamik, çalışkan ve içinde bulunduğu toplumun tüm değerlerine saygı duyan eğitimli 500 çalışanı ile müşterilerine hizmet etmektedir.
Gelişme ve Büyümeye Odaklı Yönetim Kilpa Group’un özellikle son dönemlerde teknolojinin son imkanlarıyla donatılan tüm birimlerin teknik altyapısının yeniden oluşturulması, kullanılan otomasyon programlarının şirkete özel yazdırılması ile teknolojik bir yenilenme sağlanmıştır. Kilpa Group bu yönde çalışan ve yöneticilerin rekabet dünyasının gerektirdiği tüm koşullara uyum sağlanması, sürekli zinde kalınmasını ilke edinmiştir.
Yapılanma Yönetim Kurulu, Bilgi İşlem, Finans, İnsan Kaynakları, İdari İşler, Kurumsal Satış ve Pazarlama, Mali İşler, Muhasebe, Proje ve Ar-Ge, Reklam ve Halkla İlişkiler, Satın Alma ve Mağaza Bölge Müdürleri şeklinde bir yapılanma mevcuttur.
Kilpa Market ile ilgili etiketler : Kilpa, Kilpa Market, Kilpa Ürünleri, Kilpa Hakkında, Kilpa Haberleri, Kilpa İletişim, Kilpa Yiyecek, Kilpa İçecek, Kilpa Yemekler, Kilpa Marketleri,

Kilpa Market Kampanyaları ve Haberleri

tumu
 • Kilpa Market 28. Yıl Çekiliş Kampanyası

  Doğu Karadeniz bölgesinin en büyük market zincirlerinden KİLPA market 28.kuruluş yıldönümü  400 hediye ile kutluyor. 28. Kuruluş yıl dönümünü kutlayan Kilpa Marketler, 28. ...
  1 hafta önce111 defa incelendi0 Kişi Bunu Beğendi
 • Kilpa Market Kırtasiye Ürünleri Kampanyası 2019

  Kilpa Marketlerinde Okula Dönüş Fırsatları Başladı! Doğu Karadeniz Bölgesinde yaygın perakende marketler zinciri Kilpa, okul alışverişi yapacak aileler için okul çantasından deftere, ...
  2 hafta önce174 defa incelendi0 Kişi Bunu Beğendi

Kilpa Market Mağazası Bulunan Alışveriş Merkezleri

 • Varlıbaş Atapark Alışveriş Merkezi

  Varlıbaş Atapark Alışveriş Merkezi

  Alışveriş Merkezi, konuklarına Karadeniz'in eşsiz deniz ve doğa manzarası eşliğinde yemek yeme ayrıcalığı sunuyor.
  Gülbahar Hatun Mahallesi Atapark Karşısı Merkez, 61040 Trabzon / Trabzon Merkez