Yatırımın Garanti Yolu Paragaranti.com Yenilendi

 • 2 yıl önce eklendi
 • 887 defa incelendi
 • Puan : star star star star 20 incelemede 3,55 puan almıştır.
Garanti Bankası, piyasalara ve ekonomiye dair anlık gelişmeleri paylaştığı, yatırımcı, sektör profesyonelleri ve bireysel kullanıcılar için kapsamlı bilgiler içeren paragaranti.com’u yeniledi. Ücretsiz üye olunabilen, yeni yapısıyla kullanıcıların kendi seçtiği yatırım araçlarını takip etmesine imkân tanıyan paragaranti.com üzerinden, Garanti Bankası, Garanti Yatırım ve Garanti Portföy’ün uzman analistlerinin görüş ve yorumlarına ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca, Garanti Bankası’nın farklı risk profilleri için hazırladığı model portföylerin yanı sıra, döviz, hisse senedi, tahvil ve emtia piyasalarına dair içerikler de yer alıyor.

Garanti müşterileri ise tüm bu içeriklerin yanı sıra, sitedeki “Hemen Al” özelliğini kullanarak, Garanti İnternet ve Garanti Cep üzerinden, anında döviz, altın, hisse senedi gibi yatırım işlemlerini güvenli, kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirebiliyor.

Yenilenen paragaranti.com hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, “Dijital bankacılık alanındaki yatırımlarıyla sektörde öncü ve lider konumda bulunan Garanti Bankası, internet kullanıcılarının piyasalar, yatırım araçları ve ekonomiye dair en doğru bilgiye ulaşmasını hedefliyor. Türkiye’de para piyasaları ve finans sektörü hakkındaki tüm bilgileri tek bir platformda toplayan paragaranti.com, uzun yıllar önce alanında fark yaratarak sektöre öncü oldu. Günümüzün kullanıcı ihtiyaçlarına göre yenilediğimiz ‘Yatırımın Garanti Yolu’ paragaranti.com Garanti’nin tüm dijital kanallarıyla uyumlu hizmet sunuyor. Türkiye’nin en dijital şirketi olarak, teknolojimizden ve yenilikçi ürün vizyonumuzdan aldığımız güçle, müşterilerimize ve dijital kanal kullanıcılarına, her zaman farklı bir deneyim sunmak, sektöre yön vermek için çalışıyoruz.” dedi.

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten ise “Yenilenen paragaranti.com, artık ‘Yatırımın Garanti Yolu’ olacak. Yatırım araçları hakkında kapsamlı bilgi edinmek isteyen herkese, paragaranti.com’u ziyaret etmesini, uzman analistlerin güncel piyasa yorumlarını okumasını, yatırımları için getiri karşılaştırma aracımızdan faydalanmasını tavsiye ediyoruz. Özellikle, Garanti Yatırım’ın hisse önerileri ve Garanti Bankası’nın farklı risk profilleri için hazırladığı model portföyler, mutlaka incelenmeli. İnanıyorum ki paragaranti.com, kullanıcı dostu özellikleri, güncel ve yön gösteren içerikleriyle bundan böyle tüm yatırımcıların ilk başvuru kaynağı olacak.” diye konuştu.

Paragaranti.com Üzerinden Yapabilen İşlemler:
• Kullanıcıya Özel Site: Takip edilen yatırım araçlarını “İzlediklerim” listesine ekleyerek deneyimlerini kişiselleştirmek.
• Haber ve Ekonomi Takvimi: Foreks ve Reuters’ın servis sağladığı güncel haberleri, sürekli yenilenen ekonomik takvimi takip etmek.
• Araştırma Raporları ve Makaleler: En güncel araştırma raporlarına, yorumlara, temel ve teknik analizlere ulaşmak.
• Alarm: Anlık piyasa verilerini izleyebilmek için, “akıllı alarm” fonksiyonuyla istenilen yatırım araçları ve kategoriler özelinde, SMS ya da e-posta yoluyla anlık bildirim almak.
• Getiri Karşılaştırma: Ana sayfada bulunan “widget” özelliğiyle getiri karşılaştırması yapmak. Farklı yatırım araçlarını kullanarak 1.000 TL’nin ne kadar getirisi olduğunu karşılaştırabilmek.
• Finansal Okuryazarlık: Sitede yer alan yatırım sözlüğü sayesinde finansal okuryazarlığın gelişmesine katkı sağlamak.
• Hemen Al-Sat: Takip edilen finansal varlıklar için “Hemen al-sat” butonlarına tıklayarak, Garanti Internet ve Garanti Cep’ten ilgili ürünün alım-satım ekranlarına doğrudan ulaşmak.
• Taktik ve Model Portföyler: Farklı risk grupları için hazırlanmış model portföylere ulaşmak, getiri performanslarını takip etmek, karşılaştırma yapmak.


İlgili etiketler : Garanti Bankası, Paragaranti.com, Yatırım,

Haber Sahibi

Garanti BBVA Bankası
 • Eklenme Tarihi

  : 13 Mart 2017
 • Güncelleme Tarihi

  : 13 Mart 2017
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Mart 2017
 • Trafik

  : 887

Diğer Garanti BBVA Bankası Haberleri

Benzer Haberler

 • Ulusoy Ulusoy, 4 İlde 41 Yeni Hat Açtı

  Ulusoy, 4 İlde 41 Yeni Hat Açtı

  Karayolu yolcu taşımacılığının en köklü markalarından Ulusoy, sektördeki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tatil sezonunun başlaması ile Trakya’dan İç Anadolu’ya, Ege’den Doğu Anadolu...
  13 Haziran 20131367 defa incelendi
 • Türkiye Halk Bankası Halkbank’tan KOBİ’lere Yatırım Finansmanı İçin 100 Milyon Euro Kaynak

  Halkbank’tan KOBİ’lere Yatırım Finansmanı İçin 100 Milyon Euro Ka

  Halkbank, Avrupa Konseyi Kalkınma Bankası (AKKB) ile 100 milyon Euro tutarında yeni bir kaynak için protokol imzaladı. 3 yılı anapara geri ödemesiz olmak üzere 8 yıl vadeyle temin edilen...
  2 Kasım 20112329 defa incelendi
 • HSBC Bank HSBC Modern Hesap ile Sevdiklerinizin Hayallerine Zaman Ayırın

  HSBC Modern Hesap ile Sevdiklerinizin Hayallerine Zaman Ayırın

  Şimdi HSBC Modern Hesap’a geçin, size özel hoş geldin faiziyle birlikte Modern Hesap özellikleriyle tanışın! Modern Hesap paranıza günlük faiz kazandırırken, tüm nakit işlemlerinizi...
  25 Ekim 20131443 defa incelendi
 • Garanti BBVA Bankası Altın Salısı Garanti'de

  Altın Salısı Garanti'de

  Bileziklerinizi, yüzüklerinizi, cumhuriyet liralarınızı kısaca tüm takılarınızı ve altınlarınızı Garanti'ye getirin, uzman eksperler tarafından değerleyip gram bazında güvenli bir şekilde an...
  1 Ocak 20132085 defa incelendi
 • Türkiye İş Bankası İş Bankası’ndan Yüzde 100 Anapara Korumalı Altın-Gümüş Sepeti Fonu

  İş Bankası’ndan Yüzde 100 Anapara Korumalı Altın-Gümüş Sepeti Fon

  İş Bankası, piyasalardaki etkileri artarak devam eden global ekonomik sorunlar nedeniyle risk almaktan kaçınan ve güvenli bir yatırım aracı arayan yatırımcılara Yüzde 100 Anapara Koruma...
  16 Kasım 20112617 defa incelendi