Vadaa Oyuncalarının Geliri Çocukların Eğitimine Harcanacak!

 • 4 yıl önce eklendi
 • 1375 defa incelendi
 • Puan : star star star 22 incelemede 3,05 puan almıştır.
Yapı Kredi World’ün çok sevilen ve Worldcard ile özdeşleşen maskotu Vadaa, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) işbirliği ile Aralık itibarıyla seçili D&R mağazaları, www.dr.com.tr ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık mağazalarında tüketiciyle buluşacak. Proje kapsamında Vadaa oyuncaklarından elde edilecek gelir, Türkiye’nin dört bir yanındaki TEGV eğitim parklarında çocukların bir senelik eğitimi için kullanılacak.

Yapı Kredi’nin kuruluşundan bu yana topluma değer katan projeler içerisinde yer aldığını ve bu proje için de ayrı bir heyecan duyduklarını ifade eden Yapı Kredi Bireysel Bankacılık ve Kartlı Ödeme Sistemleri Grup Direktörü Serkan Ülgen, “Vadaa ilk günden itibaren tüm Türkiye’nin özellikle de çocukların çok sevdiği bir figür oldu. Vadaa’nın herkesin kalbini kazanmasından yola çıkarak maskotumuzu çeşitli tiplerde peluş oyuncak haline getirdik ve projeyi eğitim alanındaki stratejik iş ortağımız TEGV ile başlattık. Her bir Vadaa oyuncağı satışından elde edilecek gelir, TEGV’in eğitim parklarında çocukların eğitimi için kullanılacak. Bu proje ile yine çocuklar mutlu olacak” değerlendirmesinde bulundu. Ülgen, ayrıca proje ile kısa sürede yüksek satış rakamlarına erişerek TEGV eğitim parklarında olabildiğince çok çocuğa ulaşmak istediklerini belirtti.

Yapı Kredi ve TEGV işbirliği ile yürütülen projede Vadaa’lara seçili 35 D&R mağazasının yanı sıra www.dr.com.tr ve Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık mağazalarından (İstanbul-Kadıköy, Ankara ve İzmir) ulaşılabilecek. Aksesuarlı oyuncaklar 29.90TL, aksesuarsız oyuncaklar ise 19.90TL satış fiyatıyla tüketiciyle buluşacak.

Satışın yapılacağı D&R mağazaları Ankara Cepa, Suadiye, Altunizade, Ataşehir Brandium Halkalı, Arenapark, Nautilus, Maslak Uniq, Ümraniye Meydan, 212, Mersin Forum, Maltepe Carrefour, Acıbadem Akasya, Torium, Eskişehir Espark, Cevahir, Marmarapark, Marmara Forum, İstinye Park, Kanyon, Levent Özdilek, Metrocity, Nişantaşı, Mall of İstanbul, Trump Towers, Vialand, Zorlu Center, Aydın Forum, İzmir Gaziemir, Bursa Anotolium, Ankara Panora, Ankara Kavaklıdere, Ankara Armada, Mark Antalya, Antalya Terracity, Denizli Forum.İlgili etiketler : Vadaa, Yapı Kredi, World Card, Sosyal Sorumluluk, D&r,

Haber Sahibi

Yapı Kredi Bankası

İlişkili Marka

World CardD&R
 • Eklenme Tarihi

  : 2 Aralık 2014
 • Güncelleme Tarihi

  : 2 Aralık 2014
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2014
 • Trafik

  : 1375
 • İlişkili Markalar

  : World Card D&R

Diğer Yapı Kredi Bankası Haberleri

Benzer Haberler

Alışveriş Siteleri