Avea ile İş Dünyasında Bir Adım Önde Olun!

 • 8 yıl önce eklendi
 • 1312 defa incelendi
 • Puan : star star star 66 incelemede 3,14 puan almıştır.
Avea, yeni uygulamaya geçirdiği Avea İş Ortağı Akademisi ile İş Ortakları ve Avea Yöneticilerini ortak bir programda buluşturarak, iş sonuçlarına etkiyi arttırmayı hedefliyor. Farklı sektörlerden güncel örnekler ve detaylarla zenginleştirilerek eğitimlerin verileceği Avea İş Ortağı Akademisi’nde; İş Ortaklarına segmentasyon, yeni ürün geliştirme, pazarlama, proje yönetimi, marka ve benchmark gibi konularda eğitim alma imkânı sağlanacak.

Eğitimlerin sonunda, katılımcılardan oluşturulacak grupların Avea jürisine yapacağı sunumların ardından projeler değerlendirilerek, seçilen en başarılı projeler, Avea ürünü veya projesi olarak sahiplenilerek, çeşitli kanallarda tanıtılacak ve ilgili İş Ortakları ile ticari ortaklık yapılacak

Avea, İş Ortaklarına servis, ürün ve projelerinde destek olmak ve gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla, başarıyla yürüttüğü Avea İş Ortağı Programı kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçiriyor. Avea’nın iş ortaklarına yönelik olarak hayata geçirilen “Avea İş Ortağı Akademisi” ile mevcut İş Ortaklarının verimliliklerinin ve sadakatinin arttırılmasının yanı sıra aralarındaki bağın da güçlendirilmesi hedefleniyor. 6 ders ve 1 proje yarışması olmak üzere 7 bölümlük kapsamlı bir programdan oluşan Avea İş Ortağı Akademisi, 25 kişilik sınıflar dahilinde sunduğu özel eğitimle, İş Ortaklarına özel fırsatlar sağlarken; onları Avea markası ile ortak bir faydada buluşturarak her iki taraf için de katma değer oluşturmayı hedefliyor. Avea İş Ortağı Akademisi; Avea’nın mevcut ve potansiyel iş ortakları, geliştiriciler, girişimciler, proje sahipleri ve sektördeki ilgili tüm İş Ortaklarından oluşan geniş bir kitleye hitap ediyor.

Avea, iş ortakları ile sektöre katma değer sağlamaya hazırlanıyor
Alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek olan ve farklı sektörlerden güncel örnekler ve detaylarla zenginleştirilen Avea İş Ortağı Akademisi çatısı altında katılımcılara, segmentasyon, yeni ürün geliştirme, pazarlama, proje yönetimi, marka ve benchmark gibi konularda eğitimler verilecek.

En başarılı projeler ödüllendirilecek
Eğitimlerin ardından, katılımcıların uzmanlıklarına göre, içerik ve eğlence servisleri, mobil uygulamalar, mobil pazarlama, yeni nesil çözümler, kurumsal çözümler, M2M vb. alanlarda belirlenecek proje konuları, katılımcı gruplar arasında paylaştırılacak. Grupların, iki haftalık bir hazırlık sürecinin sonunda Avea Yöneticilerinden oluşan jüriye sunacağı projeler değerlendirilerek; seçilen ‘en başarılı projeler’ ödüllendirilecek.  Başarılı bulunan projeler, Avea ürünü veya projesi olarak sahiplenilerek, çeşitli kanallarda tanıtılacak ve proje sahiplerine ilgili İş Ortakları ile ticari ortaklık yapma fırsatı da sunulacak.

Avea İş Ortağı Akademisi ile hedeflerinin; iş ortaklarıyla aralarındaki mevcut bağı daha da güçlendirmek ve büyümelerine imkân sağlayacak fırsatlar sunmak olduğunu belirten Avea Mobil Pazarlama ve İş Ortaklığı Yönetimi Kıdemli Müdürü Ömer Şen; “Avea olarak; hem bireysel hem de kurumsal İş Ortaklarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, deneyimlerini zenginleştirmeye ve memnuniyetlerini arttırmaya yönelik çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda hayata geçirdiğimiz Avea İş Ortağı Akademisi ile hâlihazırda sahip olduğumuz İş Ortaklarımızla olan iletişimimizi güçlendirmenin yanı sıra potansiyellerini ve Avea’yı daha yakından tanımalarına imkân sağlıyoruz. Bu sayede, İş Ortaklarımızın da algısını ve ilgisini Avea’ya yönlendirerek onlarla birlikte ekosistemimizi daha da büyütmeyi amaçlıyoruz. Hedefimiz; iş ortaklarımızla aramızdaki mevcut bağı güçlendirmek ve büyümelerine imkân sağlayacak fırsatlar sunmak” dedi.İlgili etiketler : Avea, Avea İş Ortağı Akademisi,

Haber Sahibi

Avea
 • Eklenme Tarihi

  : 28 Ekim 2014
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 31 Aralık 2014
 • Trafik

  : 1312

Diğer Avea Haberleri