Atasay ve Asgold'un Tasarımları İstanbul Jewelry Show'da Göz Kamaştıraca

 • 7 yıl önce eklendi
 • 1530 defa incelendi
 • Puan : star star star star 25 incelemede 3,72 puan almıştır.
Her yaşam biçimine uygun altın ve mücevherat tasarımlarıyla yıl boyunca tüketicilerin yaşamlarındaki tüm özel günleri değerli kılan Atasay Mücevherat, bu yıl 36.’sı düzenlenen kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu, ‘İstanbul Jewelry Show’da tasarımlarıyla yine göz kamaştıracak. Atasay Mücevherat, fuarda 250 Bin TL değerindeki pırlanta gerdanlık başta olmak üzere toplam 11 alt markası ile yeni koleksiyonlarını ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

Türk mücevherat sektörünün son üç kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Mücevherat Grubu, Atasay ve Asgold markalarıyla bu yıl da İstanbul Jewelry Show’da (İstanbul Uluslararası Mücevherat, Saat ve Malzemeleri Fuarı) yerini alacak. 21-24 Mart 2013 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde (CNR Expo) gerçekleşecek fuarda ürünlerini 7. Hall’de F02-18, G01-17, G02-12 ve H01-11 no’lu standlarda sergileyecek olan Atasay’ın 250 TL ile 250 Bin TL fiyat aralığındaki birbirinden şık ve eşsiz tasarımları ile yeni koleksiyonları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Fuarda sergilenecek ürünler arasında; Atasay’ın dünya trendlerini harmanlayarak tasarladığı elmas ve pırlantalı modelleri, siyah ve kahverengi pırlantaların kullanıldığı özel tasarımlar, antik elmas görünümlü taşlı modeller, pırlanta ve elmasla süslenmiş değerli (zümrüt, safir, yakut) ve yarı değerli (blue topaz, ametist, turmalin vb) taşlı ürünler; 8 ayar ve 18 ayar beyaz ve rose altın, zirkon taşlarla bezenmiş 14 ayar yeşil-beyaz ve kırmızı altın ürünler yer alıyor.

Atasay Mücevherat’ın 250 Bin TL değerindeki pırlanta gerdanlığının ise görkemli tasarımıyla bu yıl fuarda çok ilgi çekmesi bekleniyor.

Fuarda sergilenecek yeni koleksiyonların arasında Anadolu’nun tarihi kültürel zenginlikleriyle harmanlayan Myras’ın tasarımları da görülmeye değer. Her biri ayrı konseptten esinlenen Myras’ın 2013 koleksiyonuna bir devre damgasını vuran Mimar Sinan ilham verdi.

Myras ''Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan'' koleksiyonuyla tarihi bir yolculuk…
Osmanlı İmparatorluğu döneminde yarım yüzyıl boyunca Baş Mimarlık etmiş ve imparatorluğun gücünü simgeleyen başyapıtların uygulanmasında birinci derecede rol alan Mimar Sinan’ın tasarım izlerini yansıtan Myras “Bir Devrin Mirası: Mimar Sinan” koleksiyonundaki özgün tasarımlar da ilk kez İstanbul Jewelry Show’da sergilenecek. Koleksiyon yeşil altın, pembe (kırmızı) altının kullanıldığı  yüzük, bilezik, takım, gerdanlık, derili bileklik gibi ürün gruplarından oluşuyor.

Fuarda öne çıkacak diğer Atasay markaları ise;
Belle Atasay: Dünya trendleriyle mücevher gardırobunu oluşturan, kadınların iş hayatından spor şıklığa kadar günün her diliminde anı yakalamaları için tasarlanan Belle, 2013 İlkbahar/Yaz koleksiyonu; Coquette Style, Dolce Vita, Bella Vista ve D-Lux olmak üzere dört konseptten oluşuyor. Kendiyle barışık, içi içine sığmayan, modern romantik, aile geçmişine değer veren, ihtişamlı, fikirleriyle farklılaşan, cool, yalın, modernist, şehir hayatının koşturması içinde duygusallıkla daima bağ kuran kadınlar için tasarlanan Belle konseptleri, günümüz modasını farklı stillerde yeniden yorumluyor.

Fantezi Pırlanta: Gösterişli ya da sade, modern ya da klasik, her kesime hitap edebilecek geniş ürün yelpazesiyle güncel dünya mücevher trendlerini sergileyerek göz kamaştırmaya devam ediyor.
Alyanz: Her zaman bol çeşidiyle seçim yapmada zorlu anlar yaşatan ve sadece “evlilik” sembolü değil günlük kullanımlardaki mücevher şıklığını da alyanslara taşıyan çok özel tasarımların yer aldığı bir koleksiyon Alyanz…

One&Only: Her zevke hitap eden tek taş, beş taş ve tam tur modelleri ışıltılarıyla da cezp ediyor. Üstelik 0.10 karat ve üzeri tüm tektaşlar dünyada güven ve tarafsızlıkta en geçerli HRD mücevher raporuyla sertifikalandırılıyor.

Gifty pırlanta:
En son modayı takip eden pırlantalı tasarımlarıyla muhteşem armağanlara dönüşen Gifty, stilleri tamamlayacak naif ve zarif parçalarıyla hem gündüz hem gece şıklığının en güzel yansıması oluyor. Özel günlerin de vazgeçilmez mücevherleri arasında olan Gifty, her zaman kullanılabilecek zengin mücevher koleksiyonu sunuyor. 

22 Ayar:
Özel günlerin vazgeçilmezi, iddialı ve ağır başlı tasarımların yer aldığı görkemli bir altın markası. 22 ayarda denenmemiş teknikleri Asgold garantisi ve tasarım büyüsüyle sunan 22 Ayar, altında gösterişi sevenlerin bir numarası.

Asgold Coronet: Pırlanta tek taş kategorisine yepyeni bakış açısı sunarak hayalleri gerçek kılan Coronet, ulaşılmaz olanı ulaşılabilir yapıyor. Akıllı karatların tırnaksız ve yükseltilmiş merkez tekniğiyle muhteşem tek taşlara büründüğü koleksiyonda; tek taş yüzük, küpe, mini set, kolye ucu ve gerdanlıklar ile elmas efektli yüzük, küpe ve gerdanlık tasarımları bu yıl fuarda sergilenecek ürünler arasında.

Asgold Classic: Bakımlı ve şık olmanın lüksünü ekonomik bütçelerle yaşatan Asgold Classic, kalite tutkunu ve fantezi görünümlü mücevher taşımayı seven kadınlar için ideal bir seçenek. Koleksiyonda; gösteriş ve şıklığın peşinde olan kadınlar için seçim yapmakta zorlanacakları binlerce çeşit ürün bulunuyor.

Asgold Jou: Kendisini şımartmak isteyen tüm kadınların; neşeli tasarımlarıyla eşini, annesini, sevgilisini, kızını ya da arkadaşını şımartmak isteyen erkeklerin aldıkları  hediyelerdeki mutluluk hikayelerini anlatan eğlenceli bir marka…
İlgili etiketler : Atasay, Asgold, İstanbul Jewelry Show, Takı, Atasay Mücevherat,

Haber Sahibi

Atasay
 • Eklenme Tarihi

  : 18 Mart 2013
 • Güncelleme Tarihi

  : Güncelleme Yapılmamış
 • Geçerlilik Tarihi

  : 30 Nisan 2013
 • Trafik

  : 1530

Diğer Atasay Haberleri

Benzer Haberler

 • Pandora Pandora İstanbul Jewelry Show’da Boy Gösterecek

  Pandora İstanbul Jewelry Show’da Boy Gösterecek

  Dünyanın en çok satan takı markası unvanına sahip ‘PANDORA’, 21-24 Mart tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan ‘İstanbul Jewelry Show’da yerini alacak. Türkiye’de Saat ve Saa...
  19 Mart 20131645 defa incelendi
 • Atasay İstanbul Jewelry Show Atasay ve Asgold'un Tasarımları İle Renkleniyor

  İstanbul Jewelry Show Atasay ve Asgold'un Tasarımları İle Renklen

  Modernden klasiğe günün her anını değerli aksesuarla tamamlamak isteyen kadınlara 10 alt markasıyla yılda dört ayrı koleksiyon hazırlayan Atasay Mücevherat, dikkat çekici tasarımlarıyla ‘İst...
  3 Ekim 20131573 defa incelendi
 • Atasay Atasay Özgün Tasarımlarıyla İstanbul Jewelry Show'da

  Atasay Özgün Tasarımlarıyla İstanbul Jewelry Show'da

  Benzersiz tasarımları ve kalitesiyle Türk kuyum sektörüne yön veren Atasay Mücevherat Grubu, 4 -7 Ekim 2012 tarihleri arasında CNR Expo’da gerçekleştirilecek olan 35. İstanbul Uluslararası M...
  2 Ekim 20122032 defa incelendi
 • Roberto Bravo Roberto Bravo'nun Yeni Koleksiyonları Büyük Beğeni Topladı

  Roberto Bravo'nun Yeni Koleksiyonları Büyük Beğeni Topladı

  Dünyaca ünlü mücevher markası Roberto Bravo, Istanbul Jewelry Show’da sıra dışı tasarımlarıyla göz kamaştırdı. Roberto Bravo’nun küresel ısınmaya dikkat çektiği Sonbahar/Kış koleksiyonu Glob...
  17 Ekim 20141092 defa incelendi
 • Atasay Atasay Tasarımları Tüm İhtişamıyla İstanbul Jewelry Show'da

  Atasay Tasarımları Tüm İhtişamıyla İstanbul Jewelry Show'da

  Her yaşam biçimine uygun mücevher tasarımlarıyla her özel anı kutlanmaya değer kılan Atasay Mücevherat, bu yıl 38.’si düzenlenen kuyumculuk ve mücevherat sektörünün buluşma platformu ‘İstanb...
  20 Mart 20141967 defa incelendi