Ana Sayfa » AVM » Denizli » Sümer Park Alışveriş Merkezi

Sümer Park Alışveriş Merkezi

  • 8 yıl önce eklendi
  • 10436 defa incelendi
Sümer Park Alışveriş Merkezi

Sümer Park Alışveriş Merkezi Hakkında


Sümerpark AVM, Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Denizli’de yürütmekte olduğu çok bileşenli Sümerpark Proje’sinin ilk etabıdır. İzmir- Antalya karayolu üzerinde, şehrin önde gelen alışveriş ve iş merkezlerinin kalbinde yer almaktadır.
 47 bin 709 metrekare arazi üzerinde kurulu, 107 bin 002 metrekare brüt inşaat alanına sahip Sümerpark; 34 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı ile bünyesinde pek çok mağaza, restoran, cafe, eğlence merkezi ve geniş çocuk alanlarına ev sahipliği yapmaktadır. 11 bin 751 metrekarelik hipermarket, 4 bin 500 metrekarelik yapı market, 2 bin 300 metrekarelik elektronik marketi, 2 bin metrekarelik büyük perakende mağazası, 2 bin 500 metrekarelik eğlence merkezi ile 5 anchoru aynı çatı altında toplamakta, giyim, ayakkabı, kozmetik, çocuk giyim, oyuncak ve gıda alanlarında 80 mağaza ile misafirlerine pek çok seçenek sunmaktadır.  Kipa Hipermarket’in yanında, Denizli’ye Sümerpark ile birlikte giren Electroworld, C&A, Twist, Cemile, Englısh Home ziyaretçilerimize kapılarını açmış bulunmaktadırlar.
Ayrıca  30 Ağustos’ta kapılarını açmış, 2 bin 500 metrekarelik alan üzerine kurulan Denizli’nin en büyük eğlence merkezi Sümer Joypark’ta 14 hatlı bowling, lazer paintball oyunu, karaoke, bilardo, top havuzu, atlı karınca, çocuk lunaparkı, video oyunları, çarpışan otolar, simulasyon oyun konsolları yer almaktadır.
Alışverişi keyif haline getiren yeşil alanları ve bin 670 araçlık kapalı, 280 araçlık açık otoparkı ile Sümerpark Denizli’de klasik bir alışveriş merkezinin ötesinde, yeni bir yaşam alanı seçeneği ortaya çıkarıyor.
Sümer Park Alışveriş Merkezi Adresi :Sümer mah. Çal cad. No:1 20175 Denizli Merkez / Denizli
Telefon :0258 252 12 12
Web Adresi :http://www.sumerparkavm.com.tr/
İlgili etiketler : Sümer Park, Sümer Park Avm, Sümer Park Alışveriş Merkezi, Sümer Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi, Sümer Park Alışveriş Ve Eğlence Merkezi, Sümer Park Denizli, Denizli Sümer Park Avm, Denizli Sümer Park Alışveriş Merkezi, Denizli Sümer Park Alışveriş Ve Yaşam Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Denizli

Yakındaki AVM'ler

  • Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

    Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

    En iyi trendler, evinize en yakın mekanlar, samımı ve sıcak ortamlar, kısacası merkezi merkez yapan herşey Denizli'de Forum Çamlık'ta....
    8 yıl önce29691 defa incelendi