Ana Sayfa » AVM » Denizli » Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

  • 11 yıl önce eklendi
  • 40974 defa incelendi
Forum Çamlık Alışveriş Merkezi

Forum Çamlık AVM


2008 yılının Nisan ayında Denizlililerle buluşan Forum Çamlık, görkemli açılışının ardından düzenlediği kültürel ve sanatsal etkinlikler ve ilgi çeken kampanyalarıyla Denizli’de yeni bir alışkanlık yarattı. Denizli kent merkezinin güneyinde, Demokrasi Meydanı üzerinde yer alan Forum Çamlık, keyifli alışverişin yanı sıra eğlence, yenilik ve değişimin de merkezi haline geldi.

7’den 70’e her yaş grubunu kendisine çeken Forum Çamlık; toplam 34.000 m2’lik perakende alanı ve 1000 araç kapasiteli otoparkı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı mağazaları, restoranları, eğlence alanları ve 7 salonlu sineması ile Denizli’nin perakende piyasasına da yeni bir boyut getirdi.

Bulunduğu bölgenin kendine özgü zengin kültürünü öne çıkararak mimari bir değer katan Forum Çamlık; doğal yeşil alanları, havuzları, peyzaj alanları ve Pamukkale travertenlerinden esinlenilen cepheleri ile özgün mimarlığın sınırlarını zorluyor.

Alışveriş ve yaşam merkezi oluşumunu kendine özgü modern yapısıyla yeniden yorumlayan Forum Çamlık’ta Hanefi Yeter, Pelin İnal, Eyüp Öz, Kazım Karakaya, Ekrem Özen’e ait sanat eserleri halkla buluşuyor.

Forum Çamlık’ta gezerken karşılaşacağınız meydan ve sokakların her biri bir şeyi çağrıştırıyor. Denizli’nin kalbi sayılan Demokrasi Meydanı önündeki aynı adlı meydan, şehrin alışveriş merkeziyle iç içe geçtiği önemli noktalardan biri. Forum Çamlık’ın ikinci meydanı adını, dünyaca ünlü travertenleriyle hayranlık uyandıran Pamukkale’den almış. Alışveriş merkezinden Demokrasi ve Pamukkale Meydanları’na bağlanan sokaklar da kendilerine özgü isimleriyle öne çıkıyor.

Kısa sürede Denizlililerin ayrılmaz bir parçası olan Forum Çamlık, yıl boyu süren birbirinden dinamik ilgi çekici etkinlikler, kampanyalar, konserler, tiyatro gösterileri ve çocuk etkinlikleriyle keyifli yaşamın adresi olmaya devam ediyor.
Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Adresi :Mehmetcik mah. Doğan Demircioğlu Cad. No:2 Denizli Merkez / Denizli
Telefon :0258 295 18 50
Web Adresi :http://www.forumcamlik.com/
İlgili etiketler : Denizli Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Denizli

Yakındaki AVM'ler

  • Sümer Park Alışveriş Merkezi

    Sümer Park Alışveriş Merkezi

    Alışverişi keyif haline getiren yeşil alanları ile Sümerpark Denizli'de klasik bir alışveriş merkezinin ötesinde, yeni bir yaşam alanı seçeneği ortaya çıkarıyor.
    11 yıl önce15506 defa incelendi

Forum Çamlık Alışveriş Merkezi Mağazaları