Ana Sayfa » AVM » İzmir » Park Bornova Outlet Center

Park Bornova Outlet Center

 • 11 yıl önce eklendi
 • 42011 defa incelendi
Park Bornova Outlet Center

Park Bornova Outlet Center Hakkında


Tesisimiz, hem İzmir´in ilk gerçek alışveriş merkezi hem de İzmir´e "Outlet Center" konseptini getiren yerdir. Yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, Türkiye´nin ve dünyanın kaliteli marka ve ürünlerini outlet fiyatlarıyla tüketiciye ulaştırmaktadır.  Diğer yandan market, sinema, bowling, go-kart, çocuk oyun merkezi, restoran ve kafe işletmeleriyle de ziyaretçilerimize keyifli zaman geçirme imkanı sunmaktadır.

Park Bornova Outlet Center, Aydın otoyolu ve Ankara karayolu üzerinde olmasının yanı sıra İstanbul karayoluna ve Bornova merkeze çok yakin olması nedeniyle kolay  ulaşılabilen, geniş otoparkıyla park sorunu yaşatmayan, tek katlı olması nedeniyle rahat dolaşılabilen, yüksek tavanıyla her zaman ferah bir ortam sağlayan bir alışveriş merkezidir.

Yaklaşık 33.000 metrekarelik açık alan üzerinde, 17.742 metrekarelik kapalı yapıda yer alan Park Bornova’nın 13.000 metrekare kiralanabilir alanı bulunmaktadır.

Park Bornova’da LC Waikiki, YKM., Sarar ve Aktınyıldız gibi AVM’mizin köklü mağazalarının yanı sıra, Kiğılı, Fabrika Network, Beymen Business, Ruba, Abbate, D’S Damat ve pek çok dünya markasını bünyesinde barındıran Aydınlı Grup erkek giyimde ilgi gören mağazalarımız arasında yer almaktadır.

Spazyo ve PJS İç Giyim kadınlar tarafından ilgi gören  mağazalarımızın seçkin örnekleri arasındadır.  Blackpoint Parfüm, Orka Bijuteri, Dacget and Ramsdell, Saat and Saat, Park Optik, Sahram Kuyumculuk  ve Buket Ev Dekorasyon kendisine ve evine özen gösteren müşterilerimizin önemli uğrak noktalarıdır.

Barçın Spor, Kasaba - Mavi Jeans, Iphone and Blackberry Consep ve  Turkcell özellikle gençlerin tercih  ettiği yerler arasındadır.

Desa, deri giyim ve ayakkabının yanı sıra Samsonite Markasını da müşterilerimizin beğenisine sunuyor.  Ataköy ve  Ranello seçkin yabancı ve yerli ayakkabı markasını  ziyaretçilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Hayal Dünyası Oyuncak, Smart Play, Kum Boyama,  Bowlroom Bowling, Cinemay Sinemaları, ve Go – Carting eğlenceye düşkün çocuk ve yetişkinlerin vazgeçemediği cazibe merkezleridir.

Kanz ve Ayakbabım cıvıl cıvıl, rengarenk kıyafet ve ayakkabı seçenekleri ile minik ziyaretçilerimizin seçkin zevklerine hizmet sunmaktadır.

Teknosa ve Samsung İntero elektronik ve beyaz eşyada dünya kalitesini sunmaktadır.

Keyf-i Safa, eğlence ve seçkin lezzetleri aynı anda sınmaktadır. Burgerking, Pizza Gold, Sultanahmet Köftecisi, Kumru &Kumru, Köşhe Döner, Nefis Bardak Mısır, Battalbey, Ekmekiçi,  Eliaçık, Çook Şeker, Edem Waffle, Cafe Brasiliana ve Özsüt önemli lezzet duraklarımız arasındadır.

Tansaş ve Gizay Masaj Aletleri ve Kaplumbağa Pet Shop  yanı sıra, kuru temizleme, terzi ve oto yıkama hizmetleri de verilmektedir.
Park Bornova Outlet Center Adresi :Ankara Asfaltı. No:192, 35040 Bornova / İzmir
Telefon :0232 373 75 76
Web Adresi :http://www.parkbornova.com.tr/
İlgili etiketler : İzmir Bornova Park Alışveriş Ve Eğlence Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İzmir

Yakındaki AVM'ler

 • Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  ankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Westpark Outlet, Ege bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşımaktadır.
  6 yıl önce121919 defa incelendi
 • Point Bornova AVM

  Point Bornova AVM

  İzmir'de ilk defa yer alacak, dünya modasına yön veren büyük markalarıyla dikkat çeken Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, moda ve tasarımın yeni çekim merkezi olmaya aday...
  9 yıl önce146778 defa incelendi
 • Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Yıl boyu süren çeşitli aktiviteler ve konserlerle alışverişin yanısıra eğlencenin de vazgeçilmez adresi olan Forum Bornova, çocuk klubü ile çocuklara da renkli bir dünya sunmaktadır.
  14 yıl önce95265 defa incelendi
 • İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelm...
  2 yıl önce157921 defa incelendi