Ana Sayfa » AVM » İzmir » Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 95284 defa incelendi
Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi

Forum Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi


Multi Development Türkiye Forum Bornova AVM ile Türkiye'ye yepyeni bir "Yaşam Merkezi" anlayışı sunmaktadır. Ege Bölgesinin ve İzmir'in ilk açıkhava alışveriş merkezi olan Forum Bornova, değişimin, eğlencenin, yeniliğin ve alışverişin yeni merkezi olmaya devam ediyor.

Kentin Kuzey Doğusu'nda Ege Üniversitesi'nin yanında yer alan 62.000 m2 alan üzerine kurulu -İzmir'in yeni yaşam merkezi- Forum Bornova, konumu itibariyle ziyaretçilere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Açık ve kapalı alanların yer aldığı Forum Bornova'da IKEA, Kipa hipermarket, yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın yer aldığı 128 mağaza, yedi salonlu AFM sinemaları, eğlence alanları ve 3000 araç kapasiteli otopark yer almaktadır.

Ege mimarisinin eşsiz özelliklerini bir Akdeniz kasabası ölçeğinde bir araya getiren Forum Bornova iki ayrı bulvar, bunları birbirine bağlayan meydanlar ve dört ayrı sokaktan oluşmaktadır. Forum Bornova, Ege ve geleneksel Türk mimarilerinin özgün örneklerini yansıtan sokakları, üstü açık teraslarda yeme içme olanağı sunan kafe ve restoranları, yer yer köprüler ile birbirine bağlanmış ortak alanları ile kentin doğal bir parçası gibidir. Çevre düzenlemesiyle de İzmir'in doğal dokusu ile uyum içerisinde olan Forum Bornova, palmiye ağaçları, ahşap pergola ve tenteleri, her biri özgün nitelikteki çeşme ve göletleri ile de alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunmaktadır.

Yıl boyu süren çeşitli aktiviteler ve konserlerle alışverişin yanısıra eğlencenin de vazgeçilmez adresi olan Forum Bornova, çocuk klubü ile çocuklara da renkli bir dünya sunmaktadır.

Forum Bornova'ya yılda 12 milyonun üzerinde ziyaretçi gelmektedir.

Forum Bornova; havuzlar, tenteler ve palmiyelerle bezenmiş sokakları, keyifli yaşam alanları, ulusal ve uluslararası 128 markası ile keyifli alışverişin de adresi. Pek çok seçkin markayı bünyesinde barındıran Forum Bornova, düzenlediği kampanyalar ve sunduğu çok özel fırsatlarla Ege Bölgesi’nde çekim merkezi olmaya devam ediyor. Forum Bornova yıl boyunca süren birbirinden keyifli ve sıra dışı etkinlikler ile de alışveriş merkezinden çok öte olanaklar sunuyor. Forum Bornova, engelli hizmetleri, bebek bakım odası, bebek arabası, ücretsiz otopark, müşteri servisi, telefon, taksi hizmetleri ve ilk yardım ünitesiyle de hayatı kolaylaştırıyor.

Forum Bornova AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi Adresi :Kazım Dirik Mah. 372. Sok No: 10 Bornova / İzmir
Telefon :+90 232 3960038
Web Adresi :http://www.forumbornova.com
İlgili etiketler : Taksi Hizmetleri,

Yakındaki AVM'ler

 • Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  ankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Westpark Outlet, Ege bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşımaktadır.
  6 yıl önce122044 defa incelendi
 • Point Bornova AVM

  Point Bornova AVM

  İzmir'de ilk defa yer alacak, dünya modasına yön veren büyük markalarıyla dikkat çeken Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, moda ve tasarımın yeni çekim merkezi olmaya aday...
  9 yıl önce146801 defa incelendi
 • Park Bornova Outlet Center

  Park Bornova Outlet Center

  Tesisimiz, hem İzmir'in ilk gerçek alışveriş merkezi hem de İzmir'e "Outlet Center" konseptini getiren yerdir. Yeni bir yönetimle ziyaretçilerine hizmet veren alışveriş merkezimiz, Türk...
  11 yıl önce42031 defa incelendi
 • İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelm...
  2 yıl önce157981 defa incelendi