Ana Sayfa » AVM » Ankara » Next Level Alışveriş Merkezi

Next Level Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 58776 defa incelendi
Next Level Alışveriş Merkezi

Next Level AVM Hakkında


 Artık yaşamınıza değer katacak ve içinde geçirdiğiniz her andan keyif alacağınız bir alışveriş merkezi var. Ankara’nın ilk karma projesinin (AVM - Residans - Ofis) bir parçası olan Next Level AVM, Eskişehir ve Konya yollarının kesişiminde, Söğütözü’nde sizi bekliyor.

Next Level AVM, karşılaştığınız ilk anda bile size sıcak bir merhaba sunuyor. Eşsiz konumu ve ödüllü mimarisi, kendinizi özel hissedeceğiniz bir yere adım attığınızı hissettiriyor. İçeri girdiğinizde ise Türkiye’de ilk kez uygulanan şeffaf tabanlı süs havuzları size sarıp sarmalıyor. Suyun içinden kırılarak gelen güneş ışığı, huzur dolu ve ışıl ışıl bir ortam yaratıyor.

Açık hava konsepti, içindeki özel mağazalar, müstakil sinema binası, kitabevi, farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranlara ev sahipliği yapan podyum katı ile Next Level, size daha önce yaşamadığınız bir deneyim vaat ediyor.

İhtiyacınız olan her şeyi bir arada bulabileceğiniz, kaliteli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz ve önünüze serilen eşsiz imkanlardan faydalanabileceğiniz bu yepyeni alışveriş merkezinden vazgeçemeyeceksiniz.

Next Level AVM kiralamasını ve yönetimini, Türkiye’de 20’ye yakın projede ismi geçen ve Alman mfi ortaklığı ile daha da güçlenen AVM mfi Partners yapıyor.
Next Level Alışveriş Merkezi Adresi :Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3 / C1 Söğütözü Çankaya / Ankara
Telefon :444 47 19
Web Adresi :http://avm.nextlevel.com.tr/
İlgili etiketler : Next Level Avm Ankara,
Faaliyet gösterdiği iller : Ankara

Yakındaki AVM'ler

 • Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi

  Atakule Alışveriş Merkezi, Ankara’nın merkezinde, kentin en özel parklarından biri olan Botanik Parkı manzaralı bir tepede yer alıyor. Elçilik binalarına, bölgenin önde gelen sanat gale...
  5 yıl önce30035 defa incelendi
 • ATG Alışveriş Merkezi

  ATG Alışveriş Merkezi

  Ankara Hızlı Tren Garı’nın Yaşam Enerjisi Bir Alışveriş Merkezinin Dinamizmiyle Buluşacak
  7 yıl önce13717 defa incelendi
 • Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi

  Bilkent Center Alışveriş Merkezi; Tepe Emlak ve Metro AG işbirliği ile 1998 yılında Ankara'da açılmıştır.
  7 yıl önce25703 defa incelendi
 • Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimart Outlet Alışveriş Merkezi

  Gimat Outlet ünlü markaları uygun fiyatlarla ve ferah bir ortamda Ankaralılar ile buluştururken, 20.000m2’lik terasında modern ankara manzarası eşliğinde Türk ve dünya mutfağının değişi...
  9 yıl önce29278 defa incelendi