Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Maxi City Silivri Alışveriş Merkezi

Maxi City Silivri Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 137505 defa incelendi
Maxi City Silivri Alışveriş Merkezi

Maxi City Alışveriş Merkezi Silivri


1997’de Silivri’nin, 1998’de Tekirdağ’ın ilk Alışveriş Merkezleri olma özelliğini taşıyan Maxi Alışveriş Merkezleri, 2003 yılında İstanbul merkezli Çengelköy Maxi City’nin açılması ile İstanbul ayağında da güçlenerek hizmet sektörü alanında giderek büyüyen bir ivme kaydetmiştir.
“Size Uygun Alışveriş Merkezi” sloganıyla Alışverişle yaşamı buluşturan Maxi Alışveriş Merkezleri, birbirinden seçkin mağazaları, rahat ve keyifli ortam sunan cafe ve restaurantları, binlerce ürünü bir arada bulunduran hipermarketleri, çocuk oyun alanları, eğlenceli aktiviteleri ve konforlu bir yolculuk sağlayan ücretsiz müşteri servisleriyle kaliteden ödün vermeden, yenilikçi bakış açısıyla sektöründe hızla ilerlemeye devam edecektir.

Maxi Alışveriş Merkezleri “City” ve “Center” olmak üzere iki farklı konseptte hizmet sunmaktadır.

Maxi City: Büyüklüğü 20 bin m2’nin üzerinde olan, her yaşa ve her zevke hitap eden çok sayıda marka ve mağazaya ev sahipliği yapan, ayrıca çeşitli yaşam ve eğlence alanları ile ziyaretçilerinin pek çok ihtiyacını aynı anda karşılayabilen “City” konseptindeki Silivri ve Çengelköy Maxi City ise hem içinde bulunduğu lokasyonların hem de sektörünün en önemli alışveriş merkezlerindendir.

1997 yılında İstanbul’un en gözde yazlık mekânlarından birisi olan Silivri’de, Silivri ve Trakya’nın ilk Alışveriş Merkezi olarak hizmete giren Silivri Maxi City, bulunduğu bölgenin tek yaşam merkezi olma özelliğine sahiptir. 59.239 m2’lik çarşı alanı üzerine kurulmuş ve 42.000 m2 kiralanabilir alanı bulunan Silivri Maxi City, 2008 yılı sonu itibariyle faaliyete geçirdiği büyüme projesiyle toplam çarşı alanını 66.297 m2’ye, kiralanabilir alanını ise 50.650 m2’ye yükseltmiştir. Şuanda 70’e yakın olan mağaza sayısını büyüme projesiyle yaklaşık 200’e çıkarmış ve bölgesindeki tek çekim merkezi olma ilkini de kanıtlamıştır. Büyüme projesi kapsamında değişecek yeni yüzüyle, müşteri portföyüne yenileri eklemeyi hedef alan Silivri Maxi City, çağa ayak uydurabilen yenilikçi vizyonuyla ziyaretçilerine daima kaliteli hizmet vermek için çalışacaktır.

Maxi City Silivri Alışveriş Merkezi Adresi :E5 Karayolu üzeri Karaali Çeşme Mevkii Silivri - İstanbul Silivri / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 736 00 36
Web Adresi :http://maxiavm.maxi.com.tr/default.asp?Savm=SLVR
İlgili etiketler : Maxi, Maxi Avm, Silivri Maxi City, Silivri Alışveriş Merkezi, Maxi City Silivri Avm, Alışveriş Merkezi, Alışveriş Merkezleri, Maxi Avm Silivri, Avm, Maxi City, Maxi City Silivri Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : İstanbul ( Avrupa )

Yakındaki AVM'ler

 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27612 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  7 yıl önce94288 defa incelendi
 • Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi

  Neva Alışveriş ve Eğlence Merkezi yapımı devam eden Sultangazi Kent Meydanı projesinin en önemli ticari unsuru ve bölgenin ilk ve tek alışveriş ve eğlence merkezi olma özelliğini taşıma...
  7 yıl önce53863 defa incelendi
 • Venezia Mega Outlet

  Venezia Mega Outlet

  3 gece 4 gün değil 365 gün Venedik’te alışveriş keyfi, Venezia ile birlikte hayalleri gerçeğe dönüştürüyor…
  8 yıl önce34528 defa incelendi