Ana Sayfa » AVM » Konya » Kulesite Alışveriş Merkezi

Kulesite Alışveriş Merkezi

 • 9 yıl önce eklendi
 • 45132 defa incelendi
Kulesite Alışveriş Merkezi

Kulesite Alışveriş Merkezi


Türkiye'nin en modern ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite; Seha Yapı tarafından 11 ayda inşa edilerek,  2004 yılının Haziran ayında hizmete girmiştir. Kulesite, 130 markası ile Konya`nın modern yüzünün en görkemli yapısı olarak dikkat çekmektedir. Hafta içinde günlük ortalama 28 bin kişinin ziyaret ettiği Kulesite Alışveriş ve Eğlence Merkezi`nin hafta sonlarında da 45 bin kişi ziyaret etmektedir. Kulesite`nin özel günlerdeki ziyaretçi sayıları günlük ortalama 60 bin rakamına ulaşmakta iken bayram arifelerinde ise 75 binin üzerine çıkmaktadır. 

Kule Yönetim Organizasyon ve Danışmanlık A.Ş. tarafından yönetilen Kulesite, toplam 9 salonlu ve 1500 koltuk kapasiteli Avşar Sinemaları, 7 bin m² Maxipark Eğlence Merkezi, marka mağazaları, 14 bin m² Adese hipermarketi, 1700 araçlık otoparkı, restoranları ve eğlence alanları ile Konya`da sosyal ve kültürel yaşamın merkezi konumundadır.  Yılda 12 milyona yakın ziyaretçi ağırlayan Kulesite, 37.285 m² kiralanabilir alanda %100 doluluk oranı ile hizmet vermektedir.
Kulesite Alışveriş Merkezi Adresi :Feritpaşa Mah. Kule Cad. No:8 Selçuklu / Konya
Telefon :0332 234 32 72
Web Adresi :http://www.kuleyonetim.com/
İlgili etiketler : Konya Kulesite Alışveriş Merkezi,
Faaliyet gösterdiği iller : Konya

Yakındaki AVM'ler

 • Konya Selçuker Center

  Konya Selçuker Center

  Konya'da alışverişin, lezzetin ve eğlencenin buluşma merkezi Selçuker Center, size farklı bir alışveriş merkezi deneyim sunuyor.
  5 yıl önce6490 defa incelendi
 • Konya Kentplaza Alışveriş merkezi

  Konya Kentplaza Alışveriş merkezi

  Türkiye'nin en büyük illerinden biri olan Konya'nın en önemli ilçelerinden Selçuklu'da yükselen alışveriş ve yaşam merkezimiz Kentplaza'nın kapılarını, 16 Kasım 2012'de büyük bir coşkuy...
  9 yıl önce10194 defa incelendi