Ana Sayfa » AVM » Konya » Konya Selçuker Center

Konya Selçuker Center

 • 2 yıl önce eklendi
 • 4286 defa incelendi
Konya Selçuker Center

Konya Selçuker Center


Selçuker Center, Konya Selçuklu'da   Konya Büyükşehir Torku Arena Stadı ile M1 Konya AVM'nin (Real) arasında yer almaktadır. Merkezi konumu dolayısıyla benzeri diğer projelere göre çok daha avantajlı konumdadır.

İnşaat alanı 23.700 m² olan Selçuker Center 8 Aralık'ta açılıyor. Şehrin yeni buluşma merkezi olması planlanan Selçuker Center ulaşım kolaylığı ve yaşam alanları içinde olması sebebiyle öne çıkarak Konyalılara kalite ve konforu bir arada sağlayacak.

Global mimari konsept tarzında tasarlanan Selçuker Center, toplamda 23.700 m² alana sahip bir karma proje olup; rezidans bloğu, market alanı, mağazalar ve dış oturumlu cafe-restoranlardan oluşmaktadır. Açık ve kapalı olarak toplam 343 araçlık otoparkı, kolay ulaşımı ve hızlı giriş/çıkış imkanı ile müşterilerine konforlu ve pratik bir yaşam alanı sunuyor.
Konya Selçuker Center Adresi :Parsana Mahallesi Zümrütova Sokak No:1 Selçuklu / Konya
Telefon :
Web Adresi :https://www.selcukercenter.com
İlgili etiketler : Selçuker Center, Selçuker Avm, Konya Selçuker Center, Konya Selçuker Avm, Konya Alışveriş Merkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : Konya

Yakındaki AVM'ler

 • Kulesite Alışveriş Merkezi

  Kulesite Alışveriş Merkezi

  Türkiye`nin en modern ve önde gelen alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri olan Kulesite; Seha Yapı tarafından 11 ayda inşa edilerek, 2004 yılının Haziran ayında hizmete girmiştir.
  7 yıl önce40043 defa incelendi
 • Konya Kentplaza Alışveriş merkezi

  Konya Kentplaza Alışveriş merkezi

  Türkiye'nin en büyük illerinden biri olan Konya'nın en önemli ilçelerinden Selçuklu'da yükselen alışveriş ve yaşam merkezimiz Kentplaza'nın kapılarını, 16 Kasım 2012'de büyük bir coşkuy...
  7 yıl önce6692 defa incelendi