Ana Sayfa » AVM » İzmir » İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

 • 11 yıl önce eklendi
 • 93275 defa incelendi
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Hakkında


Rönesans Gayrimenkul Yatırım A.Ş.(RGY)’nin Türkiye’deki AVM kavramına yepyeni bir boyut getiren Optimum Outlet zincirinin en son halkası İzmir Optimum, kapılarını 30 Mart’ta açtı. 

RGY, İzmir yatırımıyla birlikte İstanbul, Ankara ve Adana’dan sonra “Maksimum Marka, Optimum Alışveriş, Minimum Ödeme” sloganıyla yoğun ilgi gören Optimum Outlet konseptini bir başka büyük ve önemli şehir olan İzmir’e de taşıdı. İzmir Optimum, Gaziemir ilçesinin önemli ticari noktalarından biri olan havaalanı yolu ve çevre yolunun kesiştiği noktada yer alıyor. Ege Serbest Bölgesi karşısında en merkezi bölgelerden birinde konumlanan Optimum’un hemen yakınında metro istasyonu bulunuyor. Bu nedenle özel ve toplu taşıma araçları ile rahatlıkla ulaşılabilen bir lokasyonda. İzmir Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi; sosyal ve ekonomik anlamda bölgenin kalkınmasında önemli rol oynarken, bölgede özel bir sosyal yaşam alanı oluşturmaktadır. Alışveriş merkezi konseptinin giderek değiştiği günümüzde çok seçenekli yaşam alanı da yaratma amacıyla yola çıkan Optimum uygun alışveriş olanakları sunmaktadır. 

365 gün indirimli alışveriş keyfi sunan İzmir Optimum Outlet, 170 seçkin markayı İzmirliler’le buluşturuyor. Yılda 12 milyon kişinin ziyaret etmesi beklenen İzmir Optimum’da 5M Migros, Koçtaş, Saturn, Decathlon, Vakko, Mango, Park Bravo, Beymen, LC Waikiki, Koton, C&A, Defacto, Flo, Mudo, Tommy Hilfiger, Damat&Tween, İpekyol, D&R gibi önemli ve büyük markalar yer alıyor. İzmir Optimum, sunduğu zengin alışveriş fırsatlarının yanı sıra bölge için yeni bir sosyal aktivite ve buluşma merkezi oldu. İzmir’e dev bir eğlence merkezi lüksü sunan Optimum Outlet AVM; 10 büyük salonlu Cinemaximum, 6 boyutlu sinema, 12 kulvarlık olimpik ölçülere sahip Bowling Salonu, Playland Çocuk ve Eğlence Merkezi, 20’den fazla restoran ve fastfood ünitesinin yanı sıra İzmirliler’i buzda dansla buluşturuyor.
İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Adresi :Akçay Cad. No:101 Gaziemir / İzmir
Telefon :0232 273 8383
Web Adresi :http://www.optimumoutlet.com/izmir/
İlgili etiketler : Gaziemir Alışveriş Merkezi,

Yakındaki AVM'ler

 • İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  İstinyePark İzmir Alışveriş Merkezi

  Körfez’in muhteşem manzarasına ve Ege Bölgesi’nin kalbine kurulan İstinyePark, İzmir’in ulaşım, fuar ve turizm merkezlerine yakın konumuyla, şehrin ve bölgenin çekim merkezi haline gelm...
  2 yıl önce157797 defa incelendi
 • Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka Alışveriş Merkezi

  Hilltown Karşıyaka, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarını muhteşem bir atmosferde seçkin bir karma ile ziyaretçileriyle buluşturuyor.
  5 yıl önce16837 defa incelendi
 • Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  Westpark Outlet Alışveriş Merkezi

  ankar Gayrimenkul Yatırım A.Ş. tarafından inşa edilen Westpark Outlet, Ege bölgesinin en büyük Outleti olma özelliğini taşımaktadır.
  6 yıl önce121790 defa incelendi
 • Ege Perla Alışveriş Merkezi

  Ege Perla Alışveriş Merkezi

  Hoşgörünün limanı, Ege’nin incisi Izmir, doğduğu yere Bayraklı’ya geri dönüyor. Ege Bölgesi’nde yetişen çiçekler ve palmiye ağaçları ile süslenen bahçesiyle Ege Perla, sadece alışveriş ...
  7 yıl önce47321 defa incelendi

İzmir Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Mağazaları