Ana Sayfa » AVM » İstanbul ( Avrupa ) » Akvaryum Alışveriş Merkezi

Akvaryum Alışveriş Merkezi

 • 14 yıl önce eklendi
 • 30904 defa incelendi
Akvaryum Alışveriş Merkezi

Bayrampaşa Akvaryum Alışveriş Merkezi


Yeni alışkanlığınız Bayrampaşa Akvaryum Alışveriş Merkezi,

Dünyaca ünlü markaların bulunduğu Mağazalarıyla Modanın; Fast food, Cafe ve Teraslı Restaurantlarıyla  lezzetli anların; Oyun alanları ve Sinemalarıyla Eğlencenin; ileri teknoloji donanımlı yapısı, rahatlığın keyfini bir arada yaşatan Akvaryum da aradığınız her şeyi bulacaksınız.

 • Konusunda uzman ve ünlü kişilerin konuşmacı olarak katıldığı söyleşiler.
 • Sahne de gerçekleştirilen sahne şölenleri.
 • Profesyonel ve amatör sanatçıların sergilerinin yer aldığı sahne.
 • Kitap ve cd imza günleri.
 • Özürlüler için her türlü kolaylığın sağlandığı mimari dizayn.
 • Konumu itibarı ile kolaylıkla ulaşım imkanı.

Akvaryum Alışveriş Merkezi, 72 mağazasıyla günde ortalama 10.000 ziyaretçi ağırlıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 km. mesafede yer alan Akvaryum Alışveriş Merkezi’ne havalimanından taksiyle 10 dakikada ulaşmak mümkün.

İstanbul’un ana ulaşım arterlerinin kesişme noktasında yer alan Bayrampaşa’nın merkezinde konumlanan Akvaryum Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü markaların bulunduğu mağazalarıyla modayı, fast food noktaları, kafeleri ve teraslı restoranlarıyla lezzeti, oyun alanları ve sinemalarıyla da eğlenceyi alışverişin merkezine yerleştiriyor. Konusunda uzman ve ünlü kişilerin katıldığı söyleşiler, sahne şölenleri, profesyonel ve amatör sanatçıların sergileriyle kitap ve CD imza günleri Akvaryum Alışveriş Merkezi’ni çekici kılan etkinlikler arasında.

17 Eylül 2005’ten beri Bayrampaşa’da alışverişin nabzını tutan Akvaryum Alışveriş Merkezi, 72 mağazasıyla günde ortalama 10.000 ziyaretçi ağırlıyor. Atatürk Havalimanı’na 15 km. mesafede yer alan Akvaryum Alışveriş Merkezi’ne havalimanından taksiyle 10 dakikada ulaşmak mümkün.

Akvaryum Alışveriş Merkezi Adresi :Abdi İpekçi Caddesi No:4 Bayrampaşa Belediyesi Yanı Bayrampaşa / İstanbul ( Avrupa )
Telefon :+90 212 5449779
Web Adresi :http://www.akvaryumavm.com.tr
İlgili etiketler : Akvaryum Avm Mağazaları,

Yakındaki AVM'ler

 • Ora Alışveriş Merkezi

  Ora Alışveriş Merkezi

  İstanbul Bayrampaşa'da farklı birçok fonksiyonun bir arada olduğu ilk ve tek merkez Ora! Outlet, Termal Park, Arena, Convention, Crowne Plaza ve Holiday Inn Express, sinemalar, meyda...
  13 yıl önce55679 defa incelendi
 • Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

  Forum İstanbul Alışveriş Merkezi

  Türkiye'nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo ile ilk buz müzesi Magic Ice’a ev sahipliği yapan Forum İstanbul, IKEA, Dechatlon, H&M gibi Avrupa’nın dev markalarının yanı sıra yerli ve yabanc...
  14 yıl önce365900 defa incelendi
 • Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Eyüp Park Alışveriş Merkezi

  Gül Proje, İstanbul'un göbeği Eyüp'te, önünden geçen herkesi kendisine hayran bırakacak Eyüp Park AVM projesini hayata geçirdi.
  6 yıl önce27512 defa incelendi
 • Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi

  Vadistanbul Alışveriş Merkezi, 103 bin m² büyüklüğündeki kiralanabilir alanıyla Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden biri…
  6 yıl önce93915 defa incelendi