Ana Sayfa » AVM » Ankara » Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi

Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi

 • 10 yıl önce eklendi
 • 80563 defa incelendi
Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi

Acity Outlet Hakkında


Türkiye ye Dünyanin Önemli markalarını çatısı altında buluşturan Acity Outlet Alısveriş Merkezi sizleri bekliyor.

ACİTY İLE ANKARA
Türkiye'nin ve Dünyanin en gözde markalarını bir araya getiren Acity Outlet AVM Ankara'nın en gözde akış trafiğine sahip olan İstanbul yolu baslangıç  güzergahında rahat ye kolay mimarisiyle en iyi olmak için hizmetinizde.

ACİTY MİMARİSİYLE ONCE SİZLERİ DÜŞÜNDÜ
İstanbul ana yolunda yer alan Acity, mimarisinde yaşlısından gencine keyifle alışveris yaptığınızda aradığınız her türIü imkani kolaylıkla sağlayacak mimari projesiyle sizlere en uygun alışveriş ye eğlence tadını çıkartma imkanı sunuyor.

SİZLER BİZİM İÇİN ÇOK ÖZELSİNİZ ACİTY AVM:
sunduğu konseptiyle hem misafirlerin dünya ya ülkemiz markalarının her çeşit Ürünlerini sezon ve sezon sonlarının karmasıyla uygun fiyatlara satıldığı Outlet alısveriş merkezinin benzersiz bir örneğidir. Acity ortak alanlar dışında Food Court alani 6000 m2'ye yakın ferah ortak alanda Ankara manzaralı terasın keyfini çıkartacağınız mekanda ayrıca nikah, kongre ye tiyatro salonları ile vazgeçilmez alışkanlıklarınız arasına girmeye talip bir alışveriş merkezi olarak sizleri bekliyor.

KONSEPT
Acity Outlet AVM öncelikle yüksek tüketimin olduğu Amerika Birlesik Devletlerinin sezon sonlarında ve sezonda ürefilen fazla ürünlerinin düşük fiyatlarla müşteriyle buluştukları yeller olarak tarif edildi, ülkemize de markaların mağaza sayılarıının artması, tüketiminde buna paralel olmasıyla belli sayıdaki, mağazaların outletlerinin olmasını zorunlu kıldı. Bu faktör orijinal markaları daha ekonomik fiyatla alma imkanı sunuyor.

Acity Premium Outlet Alışveriş Merkezi Adresi :F.S.M.Bulvarı No:244 İstanbul Yolu Yenimahalle / Ankara
Telefon :0 312 397 02 00
Web Adresi :http://www.acity.com.tr
İlgili etiketler : Alışveriş Merkkezleri,
Faaliyet gösterdiği iller : Ankara

Yakındaki AVM'ler

 • Podium Ankara AVM

  Podium Ankara AVM

  Podium Ankara, hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markalara ev sahipliği yapan 180 mağazaya ve 70.000 m²'lik kiralanabilir alana sahip.
  8 yıl önce23094 defa incelendi
 • Armada Alışveriş Merkezi

  Armada Alışveriş Merkezi

  Armada, Hayat Sokağı ve her iki tarafında bulunan gurme restoranları, kafeleri ile çok özel seçenekler sunarken; sinema, çocuk oyun merkezi, fitness ve spor salonu ile Ankara’nın en öne...
  10 yıl önce67724 defa incelendi
 • Atlantis City Alışveriş Merkezi

  Atlantis City Alışveriş Merkezi

  Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkent’lilerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri 155 yerli ve ulusal markaya ...
  10 yıl önce51637 defa incelendi
 • Gordion Alışveriş Merkezi

  Gordion Alışveriş Merkezi

  Gordion Alışveriş Merkezi, toplam 49,950 metre karelik kiralanabilir alanında 150'den fazla mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş, yemek ve eğlence için birbirinden cazip fırsatlar sun...
  10 yıl önce56792 defa incelendi