star star star star star 10/4.0

3723 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Unalticaret.com

Unalticaret.com - Halıda Uygun Fiyat ve Kalitenin Adresi

+90 (212) 6092233

+90 (212) 5382028

ok
okaktif
noyapmıyor
okyapıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Ünal Ticaret -Halınınmerkezi.com  Merinos Halı Yetkili Bayisi
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.unalticaret.com3723 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : ÜNAL TİCARET - Merinos Yetkili Bayisi

www.unalticaret.com - www.halininmerkezi.com

Firmamız 1996 yılında kurulmuş olup Merinos'un ilk yetkili satıcılarından biridir. Merinos'un bize vermiş olduğu sertifikalı satış belgesi ile yıllardır satış yapmaktayız. Aşağıdaki fotoğraflarda da göreceksiniz mağazamızın tabelası sadece yetkili satıcı belgeli mağazalarda bulunmaktadır. Dinarsu ve Padişah halıları ise aynı fabrikadan çıkan etiket farklılığı olan ürünlerdir. Kaliteleri aynı, fiyatları aynı desenleri de birbirine benzemekte olup renk tonlarıda aynıdır. Zaten bu üç firmada ERDEMOĞLU HOLDİNG bünyesindedir. Bölge bayilikleri, servis ve satıcıları da aynı kişilerdir.

İnternet sitemiz 2006 yılında açılmış olup Online satışa 01.12.2010 tarihinde başlamıştır. Daha önce sadece kapıda ödeme ve havale şeklinde satış yapılmaktaydı. Şimdilerde ise kapıda nakit, kapıda kredi kartı, havale ve kredi kartına taksitli şeçenekli şatış yapılmaktadır. Bizden aldığınız ürünler 2 (iki) yıl garantili olup adresinize paketli olarak teslim edilir. Yani mahallenizdeki halı mağazasından halıyı nasıl paketli olarak alıyorsanız bizde halınızı paketli olarak kapınıza kadar teslim ediyoruz. Ürünlerimizde kesinlikle defo, arıza, seri sonu, kullanılmış vb. değildir. Fiyatların uygun olmasının sebebi olarak sanal satışta masrafların mağazaya göre daha az olması, ürünlerin yüksek adetlerde alınması, Markalarla olan anlaşmalarımız ve en önemlisi ürünleri direkt olarak fabrikadan almamızdır.

Mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sitemizin alt yapısı ideasoft şirketi tarafından düzenlenmekte olup sitemizde 128/256bit korumalı güvenlik sertifikası kullanılmaktadır.

Amacımız %100 müşteri memnuniyeti olup, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktır.
Halınınmerkezi Ünal Ticaret'in Tescilli markasıdır.

Orhan ÜNAL

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - Nakit

Ödeme İndirimleri:

%10Banka Havalesi

%10Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 3 - 6 - 8 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

Aras Kargo

1 TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

DenizBankEurobank TekfenGaranti BBVA BankasıHalkbankHSBC BankŞekerbankTEBTürkiye İş bankasıVakıfbankYapı KrediZiraat Bankası

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AdiosAnadolubank World KartAxess Wings CardBonusBonus Sanal KartCiti AxessDenizbank BonusExi26Fish CardFlexi CardHSBC AdvantageING BonusMaximumPlayWorld Card

Bulunduğu Kategoriler :


Ürün Grupları :