star star star star star 10/4.0

5628 defa incelendi

Ucuzal.biz - Kaliteyi Ucuzal.Biz'den Al

+90 (212) 2702525

+90 ()

nopasif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

UCUZAL.BIZ
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.ucuzal.biz5628 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : süper kazanç sisteminde 1 taşla 5 kuş

FIRSATI KAÇIRMAYIN! HEMEN ALTIN MÜŞTERİMİZ OLUN;
YAPACAĞINIZ TÜM ALIŞVERİŞLERDEN EXTRA %10 HEDİYE ÇEKİ KAZANIN!
UCUZAL.BIZ sitesinden saygıdeğer tüm müşterilerimiz için süper bir kampanya başlattık. Artık sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizden %10 tutarında alışveriş çeki kazanıyorsunuz.
Örneğin: 100TL alışveriş yaptınız 10TL alışveriş çekiniz bizden size hediye ! Alışveriş çeklerinizin toplamı enaz 100tl'ye ulaştığında sitemizden dilediğiniz kategoriden istediğiniz ürünü seçebiliyorsunuz. Yani hediye 100TL alışveriş çeki kazanabilmeniz için toplamda 1.000 TL alışveriş yapmış olmanız gerekir.
Süre ve miktar sınırlaması yoktur. İster bir seferde ister 1 yıl içinde istediğiniz bir zamanda istediğiniz miktarda alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca her alışverişte teşekür mahiyetinde bizden extra özel bir hediye ürün daha kazanıyorsunuz. Nasıl gayet anlaşılır açık ve net değil mi ?
BU ÖZEL KAMPANYADAN YARARLANAN ALTIN MÜŞTERİLERİMİZ
SİTEMİZDEKİ DİĞER TÜM İNDİRİM VE KAMPANYALARDAN DA
FAYDALANMAYA DEVAM EDECEKTİR.
Şöyleki Altın Müşterilerimiz sitemizde normal müşteriler için uygulanan ve BURADA AYRINTILI anlatılan puan ve hediye çeki sisteminden de faydalanmaya devam edecek olup bu kampanya ile ÇİFTE AVANTAJA sahip olacaklardır. Exstra fırsatları kaçırmayın haydi aşağıdaki butonu tıklayın xticaret ödeme güvencesiyle hemen ALTIN MÜŞTERİ OLUN en kaliteli orjinal ürünlere en uygun fiyatlarla exstra avantajlarla sahip olun. http://www.ucuzal.biz/specialoffers
EKSTRA BONUS DAHA VAR
Altın müşterimiz olanlar eğer isterlerse
http://bit.ly/KAZANDIRANALTIN sitesinden 145 referans numarasıyla 3 puanlık ürün alıp sisteme dahil olduğu taktirde yukarıdaki avantajlarla birlikte Ucuzal.Biz sitemizden tam 100 tl tutarında exstra hediye alışveriş hakkı daha kazanıyor. Bu süper bonusu kaçırmayın.

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıKapıda Ödeme - NakitKapıda Ödeme - Kredi KartıPTT Posta HavalesiDiğer Ödeme Tipleri

Ödeme İndirimleri:

%1Banka Havalesi

%1Peşin

%1Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma 12 taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :

MNG Kargo

Ücretsiz Kargo Üst Limiti Yok

Çalıştığı Bankalar :

DenizBankYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AdiosAmerican Express®Anadolubank World KartAsyaCardAxessAxess Wings CardBonusBonus Sanal KartCardFinansCiti AxessDenizbank BonusExi26Fish CardFix CardFlexi CardHSBC AdvantageING BonusMaximumMiles & MoreWorld Card

Son Eklenen 5 Ürün :

Bulunduğu Kategoriler :