star star star star star 10/4.0

9773 defa incelendi

Ana Sayfa » Alışveriş Siteleri » Sonteklif.com

Sonteklif.com - Teklifler Yarışsın, Siz Kazanın

+90 (232) 2380238

+90 (232) 2396717

okaktif
noyapmıyor
noyapmıyor

Bu Mağaza'yı Değerlendir

Sonteklif Internet Hizm. Tek. ve Tic. A.S.
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan
Firma Adresi : www.sonteklif.com9773 defa ziyaret edildi
Mağaza Hakkında : SonTeklif Nedir?

SonTeklif satıcıların birbirleriyle aktif olarak rekabet ederek ürün sattıkları bir e-ticaret platformudur. SonTeklif'te alıcılar almak istedikleri ürün ile ilgili talep açarlar ve satıcılar bu taleplere ürünlerinden teklif vererek en uygun fiyatı sunmak için yarışırlar. SonTeklif'te tüm alışverişler Güvenli Alışveriş uygulaması ile gerçekleşir. Böylece alıcılara satın aldığı ürünü görerek onaylama imkanı, satıcılara ise ödeme güvencesi sunulmaktadır.

SonTeklif'i Nasıl Kullanırım?

SonTeklif'e üye olmak çok kolay ve ücretsizdir. Kayıt sayfasından üye kayıt formunu doldurarak sisteme kayıt olabilirsiniz. Üye kayıt formunu doldurduktan sonra girmiş olduğunuz e-posta adresinize bir onay maili gönderilecektir. Bu onay mailinde bulunan linke tıklayarak üyeliğinizi aktif edebilir ve alışverişe başlayabilirsiniz.

SonTeklif'te Güvenli Alışveriş

SonTeklif'te satıcılar alıcılara ürünleri için son tekliflerini sunarlar. Her bir satıcı diğer satıcıların son teklifini görerek fiyat düşürebilir ve alıcıya daha düşük bir son teklif sunabilir. Alıcılar ise taleplerine ekledikleri ürünlerden gelen teklifleri değerlendirirler ve talep süresi bitimine kadar bu ürünlerden birini ya da birkaçını Güvenli Alışveriş sistemi ile satın alırlar. Satıcıların her bir alıcıya verdiği teklif farklı olabileceğinden, alıcılar da daha düşük teklif verilmiş başka bir alıcıya ürünü kaptırmamak için yarışırlar. Bu sayede alıcılar için avantajlı, satıcılar için de karlı bir alışveriş ortamı oluşmuş olur. Üstelik 33,2 TL'ye kadar olan tutarlarda, Turkcell ve Avea Mobil Ödeme ile alışveriş yani kredi kartsız alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

SonTeklif'te Satış

SonTeklif'te her kullanıcının aynı anda ücretsiz listelenmiş en fazla 5 adet ürünü olabilir. Kullanıcılar ücretsiz listeleme haklarını ürün listelerken, ürün listelemesini uzatırken veya ürünlerini yeniden listelerken kullanabilirler. SonTeklif fırsatlarından yararlanarak listelemelerinize ek özellik ekleyebilir ve ürünlerinizi öne çıkararak satış şansınızı arttırabilirsiniz.

SonTeklif Dükkanları

SonTeklif'te tüm ürünlerinizi ücretsiz olarak listeleyebileceğiniz dükkanlar sayesinde hem ürünlerinizi alıcılarla buluşturun hem de tüm ürünlerinizi sergileyebileceğiniz size ait bir dükkanınız olsun. SonTeklif'te dükkan sahipleri tüm ürünlerini ücretsiz olarak listeliyor ve ekstra avantajlardan yararlanıyor.

Seçtiğiniz dükkan tipine göre siz de tüm ürünlerinizi ücretsiz olarak listeleyebilecek ve vitrin, kategori vitrini gibi fırsatlardan anında yararlanabileceksiniz. Üstelik tüm listelemelerinizde liste resmi hediye!

Ödeme Seçenekleri:

Banka HavalesiKredi KartıDiğer Ödeme Tipleri

Ödeme İndirimleri:

%0Banka Havalesi

%0Peşin

%0Posta Havalesi

%0Kapıda Ödeme

Firma taksit seçeneği için peşin fiyatına taksit uyguluyor.

Kargo Seçenekleri :


TL ve Üzeri Alışverişlere Kargo Ücretsiz

Çalıştığı Bankalar :

AkbankDenizBankGaranti BBVA BankasıTürkiye İş bankasıYapı Kredi

Taksit Yaptığı Kredi Kartları :

AxessMaximum

Bulunduğu Kategoriler :